Нечесні кредитори

4.08.2005, 14:08 Просмотров: 982
26-річний Сергій С. працював таксистом на орендованому авто. Одного разу під час зміни хлопець пошкодив в аварії машину і  звернувся у автомайстерню. Там усе зробили і виставили Сергію рахунок на 1200 гривень.

26-річний Сергій С. працював таксистом на орендованому авто. Одного разу під час зміни хлопець пошкодив в аварії машину і  звернувся у автомайстерню. Там усе зробили і виставили Сергію рахунок на 1200 гривень. Кілька разів працівники майстерні 37-річний Ігор Т. та  28-річний Юрій Г. приходили до Сергія додому, але він не мав грошей, щоб віддати борг. Втративши терпець, ввечері 28 липня ремонтники знову прийшли до боржника і влаштували в оселі погром. Сергія С. побили, а в рахунок боргу “кредитори” забрали імпортний телевізор “Aйва”.
Хлопець невдовзі зібрав необхідну суму і прийшов розрахуватись. Гроші у нього взяли, але телевізор не віддали, пославшись на те, що сума боргу насправді більша. Тоді Сергій С. написав на них заяву у міліцію. Проти “нечесних кредиторів “порушено кримінальну справу за статею “відкрите заволодіння майном”. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх