Кременчуцькі соціалісти розкололися

5.05.2005, 20:05 Просмотров: 1 021
У Кременчуцької міської організації Соціалістичної партії України зараз два перших секретаря, при цьому прихильники кожного вважають легітимним саме обраного ними керівника партії. Не за горами “пропорційні”, тобто за партійними списками вибори до міських та районних рад. Боротьба за перші місця у списку розпочалася з конфлікту..

Кременчуцькі соціалісти працювали без першого секретаря ще з лютого цього року. 23 квітня частина членів міського осередку СПУ зібралася на пленум партії і обрали на посаду першого секретаря Олександра Панченка. До цього він очолював Крюківський районний осередок партії. “Вийшла ситуація патова, -розповідає “Телеграфу” Микола Михайленко, другий секретар міської організації соцпартії. - Полтаві не подобається ця кандидатура, а саме другому секретарю обкому Василю Перепелиці та першому – Степану Бульбі. Вони під видом того, що наш осередок треба розпустити, провели у неділю, 24 квітня, свою нараду та обрали свого секретаря ”.
Прихильники і послідовники Олександра Панченка стверджують, що на пленумі, який відбувся 24 квітня під головуванням першого секретаря обкому Степана Бульби, кворуму не було. Їх опоненти доводять зворотне: “Ми провели пленум з дотриманням кворуму, це їх було недостатньо”.
Згідно з протоколом пленуму від 24 квітня, саме Степан Бульба запропонував очолити кременчуцьку міську організацію СПУ Миколі Левченку. За запропоновану губернатором кандидатуру проголосували одноголосно. Також прийняли рішення звернутися до обкому партії з проханням розпустити Крюківський районний осередок СПУ “за нестатутно-розкольницьку діяльність”, а саме за самовільне зібрання пленуму 22-23 квітня, та відмінити прийняті таким чином рішення. До того ж соціалісти виключили з членів партії Дениса Терещенка, Тетяну Махонькову, Ігоря Кушніра та товариша Маренича за те, що вони з порушенням статуту отримали партійні квитки.
Прихильники Олександра Панченка мають наміри звернутися до самого Олександра Мороза і розповісти про те, як працюючу партію, її старих перевірених членів заміняють новими неперевіреними людьми. “Микола Левченко перебуває у соцпарітї близько чотирьох місяців, за уставом він не може бути обраним на посаду першого секретаря”, - запевняють вони.
Сам Микола Левченко стверджує, що відповідне положення розповсюджується винятково на кандидатів у список до верховної Ради. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх