Пацанам - м`ячі, вчителям - зошити

5.05.2005, 20:05 Просмотров: 1 103
Більш за все Вітя любить бігати – грати у квача та в баскетбол. Влітку на вулиці гарно. А з м’ячем – ще краще. Баскетбольний м’яч придбаний за кошти читачів “Телеграфа” – переможців конкурсу “SMS – експерт”.
Фото: Дмитрий Бабец

Після публікації  про Потоківську школу – інтернат для дітей, які потребують корекції розумового розвитку (“Коли ми виряджаємо дітей, завжди плачемо – бо що на них чекає?”, січень 2005 р.), “ТелеграфЪ” перераховує 3% від суми за реалізацію газети на потреби інтернату. Кошти витрачаються на закупівлю дитячих товарів, рекомендованих дирекцією інтернату.
Потоківські вихованці отримали  зошити, олівці, ручки та інші, необхідні для занять, речі. Але найбільший ентузіазм викликали волейбольні, футбольні та баскетбольні м’ячі. Кому ж хочеться сидіти теплого травневого дня над зошитом? Інша справа – побігати з м’ячем.
Не лише газета привозить речі для потоківських дітей. Кременчуцька фабрика “Дніпрянка” передала літні сукні для дівчат та хлопчачу білизну. Кременчужанка, яка не побажала назватися, привезла дві сумки дитячих речей. Відвідав інтернат і громадянин, який привіз дитячі  шампуні. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:Вверх