Які переваги та недоліки вступу України до НАТО?

10.03.2005, 13:03 Просмотров: 4 251

Які переваги та недоліки вступу України до НАТО?Якщо наша держава вступить до НАТО, українським військам доведеться брати участь у всіх конфліктах по всьому світу. Думаю, мало хто це схвалить. Хоча, можливо, є й переваги. Наприклад, допомога від країн Альянсу у захисті України, можливо, якась фінансова допомога.

Вова, водій:

Які переваги та недоліки вступу України до НАТО?

Якщо наша держава вступить до НАТО, українським військам доведеться брати участь у всіх конфліктах по всьому світу. Думаю, мало хто це схвалить. Хоча, можливо, є й переваги. Наприклад, допомога від країн Альянсу у захисті України, можливо, якась фінансова допомога. Чесно кажучи, я погано розуміюся на цій проблемі.

Руслан, підприємець:

Які переваги та недоліки вступу України до НАТО?

Я не проти того, щоб у нашу країну робили капіталовкладення німці, американці. Але я не хочу, щоб у нас тут були воєнні бази. Мені не подобається, що НАТО постійно втручається кудись, у якісь війни, конфлікти. Я б не хотів, щоб у наші справи хтось втручався. Краще хай допомагають в економіці, а не в озброєнні.

Аня, студентка факультету міжнародних відносин:

Які переваги та недоліки вступу України до НАТО?

Власна думка у мене ще не сформувалася, я не визначилася остаточно. А ось наші викладачі проти вступу України до НАТО. Вони аргументують це тим, що наша держава не зможе приймати власні рішення, нам будуть диктувати  лучшие кроссоверы 2015, вказувати, як слід діяти. Тобто ми будемо залежати від цього військового блоку.<!-- http://www.telegraf.in.ua/politics/2005/03/10/29.html -->
 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх