У моді легкі кучері і голографічні нігті

10.03.2005, 13:03 Просмотров: 3 961
ІV регіональний конкурс перукарського мистецтва «Чарівна зачіска’2005 – Кременчуцька краса» пройшов 3-4 березня у міському Палаці культури. Майстри-перукарі та арт-дизайнери продемонстрували свою майстерність та модні тенденції цього сезону.
Арт-дизайн нігтів кременчужанки Оксани Дейко із перукарні «Акцент» називався «Весняна фантазія». Майстрині присудили перше місце у номінації «Декоративна косметика». Переможниця вважає, що тема квітів залишається актуальною, особливо з приходом весни. Мод
Фото: Дмитрий Бабец

Цього разу у традиційному конкурсі перукарів своїх майстрів представив не кожен салон Кременчука. Зате позмагатися приїхали гості із Запоріжжя, Черкас, Харкова, Комсомольська.  Всього у конкурсі взяли участь 34 учасники (минулого року - 60).
За кількістю балів було визначено п’ятірку кращих, які отримали Гран-прі. До їх числа увійшла лише одна кременчужанка (салон «Тет-а-Тет»). Втім серед призерів – представники кременчуцьких салонів «Валаріс» «Марія-арт-студіо» та «Афродіта».
Відгуки суддів різнилися, але всі відзначили, що майстри, які представили свої роботи, добре відчувають модні тенденції та вміло використовують нові технології. Тепер переможців чекає всеукраїнський чемпіонат, який щорічно проводиться у серпні в Одесі. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх