Бараннику відмовили

17.02.2006, 11:02 Просмотров: 1 582
Територіальна виборча комісія 13 лютого, розглянувши заяву громадянина Баранника про реєстрацію його кандидатом на посаду міського голови, а також доданих до неї необхідних для реєстрації документів, відмовила йому в реєстрації. За словами представників комісії, підставою для такого комісії стало неналежне оформлення підписніх листів. “Громадянин Баранник подав до комісії 13 підписних листів з 243 підписами. Всі дані на листах заповнювалися однією рукою.

Територіальна виборча комісія 13 лютого, розглянувши заяву громадянина Баранника про реєстрацію його кандидатом на посаду міського голови, а також доданих до неї необхідних для реєстрації документів, відмовила йому в реєстрації. За словами представників комісії, підставою для такого комісії стало неналежне оформлення підписніх листів. “Громадянин Баранник подав до комісії 13 підписних листів з 243 підписами. Всі дані на листах заповнювалися однією рукою. За законом, кожен громадянин підписний лист має заповнювати власноруч. Виняток робиться лише хворим. Якщо Баранник збирав підписи у хворих, то до кожного підпису він має подати меддовідку. Тому комісія відмовила йому в реєстрації”, – заявили “Телеграфу” в комісії.
Сам Анатолій Баранник заявив репортеру “Телеграфа”, що він має оскаржити рішення комісії в суді. “Там всі дані написані різними людьми, але однією ручкою. Це ж не заборонено!”, – каже пан Баранник.



 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх