Виборчком «в мыле»

9.02.2006, 20:02 Просмотров: 882
Вісім працівників тервиборчкому змушені цілими днями рахувати підписи на підтримку Володимира Матицина, якого висунуто в мери від БЮТ. Він подав більше ніж 25,5 тисяч підписів на свою підтримку. За словами секретаря виборчої комісії Ольги Ярмули, із 2819 аркушів, на яких вони містяться, на вечір вівторка було перевірено лише 613. Причому – 53 з них не були зараховані.

Вісім працівників тервиборчкому змушені цілими днями рахувати підписи на підтримку Володимира Матицина, якого висунуто в мери від БЮТ. Він подав більше ніж 25,5 тисяч підписів на свою підтримку. За словами секретаря виборчої комісії Ольги Ярмули, із 2819 аркушів, на яких вони містяться, на вечір вівторка було перевірено лише 613. Причому – 53 з них не були зараховані. В принципі, кандидату достатньо і 200 підписів, щоб його зареєстрували. Але в цьому випадку комісії все ж довелося перейти на посилений режим чергування, аби перевірити достовірність наданих підписів.
За даними комісії, самовисуванці на посаду міського голови В’ячеслав Яворський та Юрій Горгола надали вже свої підписні листи, і на їх користь зараховано 560 та 246 голосів відповідно.
Самовисуванець Олег Надоша лише отримав підписні листи і збирає підписи на підтримку своєї кандидатури. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх