В Соцпартії бунт

2.02.2006, 20:02 Просмотров: 1 383
Кременчуцькі соціалісти протестують проти кулуарно складених списків кандидатів.
Голові фракції Хоменку бунтівники висловили недовіру

Два тижні тому (19 січня) пройшла партійна конференція кременчуцьких соціалістів. На ній затверджувалися списки кандидатів до місцевих рад різних рівнів. Присутня на партконференції преса ще тоді відмітила, що зі списками творилося казна що – партійці не знали своїх кандидатів, кандидати відмовлялись від кандидатства, і всі гризлися між собою.
Плутанина зі списками так просто не минулася. Ініціативна група депутатської (Автозаводська райрада) фракції Соцпартії “Соціалістичний вибір” оголосила про недовіру голові фракції, В. П. Хоменку.
Бунтівники оприлюднили Звернення, у якому свідчать, що “робота по висуненню кандидатів проводилась кулуарно, члени партії не володіли інформацією, засідання первинних осередків по висуненню кандидатів не проводилось (або інформація про них приховується), інформація про проведення пленумів та конференцій не доводиться до відома членів партії”.
А недовіру голові фракції Хоменку  ініціативна група висловила “за порушення статуту СПУ, самостійне висунення кандидатів в депутати без узгодження з первинними партійними осередками та членами партії”.
Автори Звернення вимагають призупинити реєстрацію списків кандидатів. 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх