Російські телеканали стають більш агресивними

19.01.2006, 19:01 Просмотров: 1 948
В останні місяці – після початку виборчої кампанії в Україні, та під час газового конфлікту між Україною та Росією – російські телеканали почали більш агресивно висвітлювати політичні події в нашій країні..

Українські канали найбільше розповідають про Партію Регіонів

Мал. Дмитра БАБЦЯ

Комітет “Рівність можливостей” та Асоціація “Спільний простір”  оприлюднили результати моніторингу телеканалів, який вони проводили. Досліджувалася робота російських каналів, що віщають в Україні: ОРТ, РТР-планета, НТВ-мир; та українських: “1+1”, УТ-1, “Інтер”, “Тоніс”, СТБ, Новий канал, НТН, ТРК “Україна”, ICTV.
Щодо російських телеканалів, голова Комітету “Рівність можливостей” Олександр Чекмишев зазначив: “Російські телеканали традиційно намагаються нав’язати людям поширені в Росії стереотипи: розкол України після помаранчевої революції;
- думку про те, що події листопада минулого року фінансувалися та корегувалися американськими фінансистами;
- російськомовному населенню в Україні загрожує тиск та переслідування;
- ідея вступу до НАТО та курсу на євроінтеграцію є провальними.
Стосовно українських телеканалів, експерти дійшли висновку, що наприкінці року (2005-го) канали остаточно поділилися на збалансовані, та такі, що чітко позиціонуються щодо своїх симпатій, вдаючись при цьому до маніпулятивних технологій. Як зазначив президент Асоціації “Спільний простір” Юрій Нестеряк, “виразну необ’єктивність у подачі інформації демонструють НТН та ТРК “Україна”. На цих каналах лунає найбільше серед усіх критики в адресу провладного блоку НСНУ (Народний Союз “Наша Україна”).
У центрі усіх без винятку українських каналів перебуває Партія Регіонів. На її адресу лунає як позитивна, так і негативна інформація.
Найменше серед усіх політичних партій, як виявилося, згадується на телеканалах КПУ (комуністична партія України). 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх