Що таке трамадол? – запитав Віктор Янукович

12.01.2006, 15:01 Просмотров: 1 485
Партія Регіонів, як і будь-яка інша, позиціонує себе, як когорту янголів небесних – людей бездоганних, у білих незаплямованих шатах. Але з образом  янголів - регіоналів виникають певні проблеми.  Майже рік у Донецьку триває війна з продавцями трамадолу та трамалгіну – ці медичні  препарати підлітки вживають задля отримання наркотичного ефекту. Правоохоронцям так і не вдалося притягнути до відповідальності власників аптек, де торгують “дитячим наркотиком”.

Партія Регіонів, як і будь-яка інша, позиціонує себе, як когорту янголів небесних – людей бездоганних, у білих незаплямованих шатах. Але з образом  янголів - регіоналів виникають певні проблеми.  Майже рік у Донецьку триває війна з продавцями трамадолу та трамалгіну – ці медичні  препарати підлітки вживають задля отримання наркотичного ефекту. Правоохоронцям так і не вдалося притягнути до відповідальності власників аптек, де торгують “дитячим наркотиком”.  У ході скандалу спливло ім’я члена Партії Регіонів, 17-го у списку – нардепа Янковського. “ТелеграфЪ” запропонував лідеру Регіонів пану Януковичу прокоментувати, яким чином в епіцентрі наркоскандалу опинилося  прізвище визначного члена партії?
У відповідь пан Янукович спершу запитав: що таке трамадол. Отримавши відповідь, що це медичний препарат з вираженим наркотичним ефектом, відповів: “А, це все політтехнології! Все це чистої води політика! (треба розуміти, Віктор Федорович говорив про Янковського, а не про політтехнологічний трамадол). 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх