Стрічки висять. А де подарунки дітям?

12.01.2006, 15:01 Просмотров: 1 110
Перед приїздом пана Януковича кременчуцькі партійці півночі обвішували дерева на вулиці Леніна свіженькими блакитними стрічками. Треба було, старі вже вигоріли. Коли ми бігли мимо цих стрічок на зустріч з лідером Регіонів, пригадали одну історію. Десь за місяць до Нового року один з читачів “Телеграфу” надіслав SMS-повідомлення з пропозицією: замість розвішувати на деревах блакитні стрічки, купили  б ви, панове, на ці гроші  дітям - сиротам новорічні подарунки.
Фото: Дмитрий Бабец

Перед приїздом пана Януковича кременчуцькі партійці півночі обвішували дерева на вулиці Леніна свіженькими блакитними стрічками. Треба було, старі вже вигоріли. Коли ми бігли мимо цих стрічок на зустріч з лідером Регіонів, пригадали одну історію. Десь за місяць до Нового року один з читачів “Телеграфу” надіслав SMS-повідомлення з пропозицією: замість розвішувати на деревах блакитні стрічки, купили  б ви, панове, на ці гроші  дітям - сиротам новорічні подарунки. “ТелеграфЪ” озвучив читацьку пропозицію – ми оголосили збір подарунків для вихованців спеціалізованої Потоківської школи-інтернату для дітей з особливими потребами.
Кременчужани нанесли подарунків купу. А Партія Регіонів – жодного. Ось і виходить – стрічки висять, а на подарунки дітям ентузіазму не вистачає. 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх