Надоша – Волошина: конфлікт вичерпано

10.03.2005, 13:03 Просмотров: 2 085 Комментариев: 4
П’ятого березня в Києві відбулася політрада партії “Наша Україна” (колишньої партія "Реформи і порядок”) на якій заступник голови партії  Володимир Бондаренко оголосив про виключення з лав партійців керівника Полтавської обласної організації партії Олега Надоші і заявив, що його заступник Валентина Волошина та керівник Кременчуцького міського осередку партії Павло Черниш залишилися в партії. Нагадаємо, раніше Олег Надоша заявляв про їх виключення з лав “Нашої України”.
Восьмого березня сам Надоша в інтерв’ю “Телеграфу” заявив про вихід з “Нашої України” та про вступ у політичну партію "Народний Союз “Наша Україна", установчий з'їзд якої відбувся п'ятого березня.
.

П’ятого березня в Києві відбулася політрада партії “Наша Україна” (колишньої партія 'Реформи і порядок”) на якій заступник голови партії  Володимир Бондаренко оголосив про виключення з лав партійців керівника Полтавської обласної організації партії Олега Надоші і заявив, що його заступник Валентина Волошина та керівник Кременчуцького міського осередку партії Павло Черниш залишилися в партії. Нагадаємо, раніше Олег Надоша заявляв про їх виключення з лав “Нашої України”.
Восьмого березня сам Надоша в інтерв’ю “Телеграфу” заявив про вихід з “Нашої України” та про вступ у політичну партію 'Народний Союз “Наша Україна', установчий з'їзд якої відбувся п'ятого березня. 
Автор: sokolov
Теги:

Комментарии: 4

95
3 июля 2017 09:43

Если бы ворам отрезали руки - жить было бы сильно прощеблин, промахнулся


-1
614
3 июля 2017 10:04

Цитата: Drop database
блин, промахнулся

Нет. нормально сюда тоже подходит )


+1
95
3 июля 2017 11:14

блин, промахнулся

 

Нет. нормально сюда тоже подходит )

Внезапный флешбек в новость 12-ти летней давности             &
nbsp;  


-2
95
3 июля 2017 14:03

    


-2
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх