Олега Надошу пропонують вивести з Ради партії

10.03.2005, 13:03 Просмотров: 1 136
На установчому з'їзді партії "Народний союз "Наша Україна", який пройшов у Києві минулої суботи, не обійшлося без скандалу. Торкнувся він і екс-мера Кременчука Олега Надоші.

Минулої суботи в Київському палаці спорту відбувся установчий з'їзд політичної партії 'Народний Союз “Наша Україна'. Почесним головою партії було обрано Віктора Ющенка, який з трибуни  заявив, що на парламентські вибори 2006 року політична сила „Наша Україна” повинна йти в коаліції з БЮТ Юлії Тимошенко та Народною партією Володимира Литвина. Віктор Ющенко дуже засмучений тим фактом, що дві партії - Українська народна партія і Народний Рух України - прийняли рішення йти на вибори самостійно і не увійшли до складу нової партії.
Однак установчий з’їзд Народного Союзу 'Наша Україна' пройшов не без ексцесів. Каменем спотикання, серед інших, став екс-мер Кременчука Олег Надоша. Як повідомив лідер місцевого осередку партії “Наша Україна” (колишньої партії 'Реформи і порядок”) Павло Черниш, після оголошення 120 кандидатур до складу Ради партії, серед яких було названо й ім’я представника від Полтавщини Олега Надоші, а також кількох представників від Донецької та Харківської областей, в залі почався галас. Потім кілька десятків делегатів з'їзду вийшли на сцену і не хотіли залишати її, поки не буде врахована їхня думка щодо складу ради партії. Серед інших, зокрема, звучали вимоги вивести з ради партії Олега Надошу. Всі намагання головуючого на засіданні Юрія Єханурова, а також членів президії Юрія Павленка і Оксани Білозір змусити людей повернутися на свої місця, були безуспішними. Єхануров підкреслив, що в Палаці спорту, де проходив з'їзд, йдеться не про майдан, а про партію, яка має втілювати вимоги майдану в життя. Ситуація стабілізувалася лише після того, як Віктор Ющенко наказав Єханурову розібратися з конфліктними кандидатурами і в разі, якщо їх репутація виявиться заплямованою, відізвати з ради партії. До того ж голова ради партії Роман Безсмертний повідомив, що до липня жодна кандидатура члена Ради партії не буде узгоджена. Остаточне рішення прийматиметься потім – на першому з'їзді партії.
Сам Олег Надоша в інтерв’ю “Телеграфу” повідомив, що на з”їзді проявився внутрішньопартійний конфлікт, який стосувався не лише особисто його. “Конфлікт розгорівся навколо того, хто представлятиме партію в регіонах – керівники виборчих штабів чи то представники блоків “За Україну, за Ющенка!”. Так, блок пропонував свого кандидата, штаб – мене. Під час з”їзду до Ради включили мене. Це і викликало обурення прихильників блоку. Натомість із 120 членів ради 65-ма її членами були невдоволені ті чи інші учасники з”ізду”, - повідомив Олег Надоша. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх