Губернатор мітить у парламент

3.11.2005, 16:11 Просмотров: 1 269
Губернатору можуть запропонувати балотуватися до обласної ради. Сам же він не проти потрапити і до парламенту.

Губернатор Полтавщини Степан Бульба в інтерв'ю інформагенції 'Главред' заявив, що члени Соцпартії можуть, цитуємо: 'визначити його під час майбутніх виборів балотуватися в облраду'. 'Разом з тим, не буде зайвим, якщо моє прізвище буде в списку партії у Верховну Раду, тому що у нас не так багато соціалістів – голів обласних держадміністрацій', – каже губернатор.
Степан Бульба розраховує, що під час виборів в обласну раду соціалістична партія здобуде серйозну перемогу. 'Ми зробили багато помітних речей, щоб змагатися за владу в області, і я розраховую, що ми її одержимо, і за підтримки й участі наших союзників сформуємо виконавчу владу на рівні Полтавської області. Ми розраховуємо на серйозну перемогу!', – завірив Степан Бульба.
Разом з тим Бульба заявив, що вести передвиборчу агітацію він планує не в робочий час, однак і відпустку для цього брати не збирається.
Що робитиме губернатор, якщо одночасно пройде за партійними списками і у парламент, і в обласну раду, Степан Бульба ще не визначився. 'Поки що не знаю. Подивлюся. Спочатку ми переможемо, а потім я прийму рішення. У мене є перший заступник (Віктор Іноземців, член СПУ. – Прим. авт.), він теж здатний очолити владу на рівні області. Якщо буде необхідність і рішення партії йти в парламент, я піду туди, якщо рішення буде іншим - можу залишитися', – додав він. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх