Переможці помаранчевої революції ніяк не порозуміються

1.04.2005, 08:04 Просмотров: 1 204
Депутатів міської ради, що об'єдналися у фракцію "Народний вибір" незадоволені втручанням колишніх союзників у свою діяльність. А помаранчеві тим часом клонуються.

Схоже, між місцевими помаранчевими таки немає порозуміння. Так, колись виступаючи єдиним блоком на виборах, фракція депутатів міської ради “Народний вибір” та місцевий штаб на підтримку Віктора Ющенка (керівник Валентина Волошина) наразі стали по різні сторони барикад. “Штабісти” пікетували засідання фракції, під час якої депутати зустрічалися з членом ради новоствореної партії “Народний союз “Наша Україна” Олегом Надошею, з яким “штабісти вже давно розійшлися”. Така поведінка обурила депутатів фракції. Народні обранці вважають, що мають право зустрічатися і вести розмови з ким завгодно. На спеціально скликаній минулого четверга прес-конференції депутати навіть розповсюдили звернення з цього приводу, де закликають припинити політичну метушню в місті. Депутати стверджують, що ні в які 'партійні розбірки' різних партосередків не втручаються, до того ж категорично заперечують проти спроб перешкоджати діяльності їх фракції і готові поважати усіх людей, які працювали на перемогу народного президента Віктора Ющенка.
Поміж тим помаранчеві продовжуть клонуватися. Так, минулої неділі в місті з'явилася нова громадська організація – об'єднання 'За чесну владу'. Серед організаторів – все ті ж місцеві активісти колишнього передвиборчого штабу блоку 'Наша Україна' - Валентина Волошина та Павло Черниш. Серед завдань новоствореного союзу, за словами Павла Черниша, об’єднання активістів помаранчевої революції, координування їхніх дій і, за необхідності, представлення позиції організації у владних структурах міста. Нагадаємо, майже аналогічне завдання ставить перед собою і комітет “Вибір народу”, до якого входять представники партії “Батьківщина”, Молодіжної партії України та інші представники міських осередків політпартій, які також носять лаври переможців виборчих перегонів. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх