У Парламенті зареєстрували законопроект щодо припинення дружби між Україною та Росією

4.12.2018, 07:26 Просмотров: 1 730 Комментариев: 16

Ініціатором законопроекту є президент Петро Порошенко

3 грудня 2019 року Петро Порошенко зареєстрував проект Закону про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією.


Відповідно до тексту документу, пропонують з 1 квітня 2019 року припинити дію Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією. Причина: Росія порушила умови договору та не має прагнення усунути правопорушення, відшкодувати шкоду, заподіяну своїми протиправними діями.


Законопроект визначений як невідкладний. Його вже направили у відповідний комітет для розгляду.


Договір про дружбу між Україною та Росією діє з 1 квітня 1999 року.

Підтримуєте?

Комментарии: 16

319
4 декабря 2018 07:31

Какая дружба, война 4 год. 10 000 воинов погибло. Писатели с тезисом "Мы сами виноваты" или "Порошенко сам развязал войну" сразу идут на****


0
460
4 декабря 2018 08:07

Это же насколько нужно быть двуличными эгоистами или просто глупыми, чтобы за четыре года не понять что дружбы давно уже нет. Этот договор архаизм, а после событий на Азове не разорвать его вообще преступление. -1 скрепа и это хорошо.


-1
1 665
4 декабря 2018 08:08

Щодавно із задоволенням подивився чудові інтерв'ю Івана Леньо (Kozak system) та Валерія Ананьєва у "Рандеву із Яніною Соколовою"...

Так от там прозвучали слова, шо тих хто пісяє окріпом від "братерської любові північного сусіда на чолі із плєшивим карліковим недоімператором" слід було би привозити на нульову зону передової. Там ця "братерська любов" дуже швидко лікується...

Що до мене, то є такі як Шуфрич, Мєдвєдчук, Бойко, Бондренко, Новінський, Вілкул, Мураєв та інш. То я волів би шоб їх на тому ж передку прив'язували спереду бронемашин наче весільних ляльок. Так їм легше та краще буде розгледіти російську агресію...

Доречі, всі звернули увагу, шо як шльондро Хуг пішло з посади, ОБСЄ миттево почало бачити порушення угод, заборонену техніку та фіксувати завезення боєприпасів із роісі?


-3
1
4 декабря 2018 08:22

Молодець Наш призидент наторгувався с Росією, а тепер рішив прикрити лавочку. Чотирі роки був найкращим бізнес партером Росії, продавав канфетки, аккумулятори та інше...заради власної вигоди поклавши....на власний народи. Ну що тут скажеш


+15
114
4 декабря 2018 08:50

Ну конено.На выборах пролетит и можно в ответ свинью подкинуть.Разорвать договор и тем самым эскалировать до реальной войны,а не тем сказкам что сейчас в уши вливают.


+6
1 390
4 декабря 2018 08:57

Цитата: Unknown
Разорвать договор и тем самым эскалировать до реальной войны,а не тем сказкам что сейчас в уши вливают.

 

Уточните, что вы сказками называете? 


-13
319
4 декабря 2018 09:02

"а не тем сказкам" вы ***?

Вопрос риторический


-15
335
4 декабря 2018 09:59

Опять во всем виноват Путин...


-4
103
4 декабря 2018 10:50

А как быть с теми украинцами (и кременчужанами тоже), которые на заработках у агрессора? И с теми украинцами, кто живет в Украине (в нашем городе тоже) на агрессорские деньги?

Двойствееность получается. Если рвать отношения, то и заробитчан оттуда забирать


+11
1 665
4 декабря 2018 11:06

Цитата: ТимТимыч

А как быть с теми украинцами (и кременчужанами тоже), которые на заработках у агрессора? И с теми украинцами, кто живет в Украине (в нашем городе тоже) на агрессорские деньги?

Двойствееность получается. Если рвать отношения, то и заробитчан оттуда забирать

 

Ви б всі спочатку прочли сам текст договору 

Питання відпадуть... 


-3
360
4 декабря 2018 11:27

ПилИте, Петя, пилИте..


+5
759
4 декабря 2018 11:32

Цитата: ТимТимыч

А как быть с теми украинцами (и кременчужанами тоже), которые на заработках у агрессора? И с теми украинцами, кто живет в Украине (в нашем городе тоже) на агрессорские деньги?

Двойствееность получается. Если рвать отношения, то и заробитчан оттуда забирать

А украинцев, которые на заработках у агрессора интерисует, как мы здесь живем? Сколько мы здесь платим налогов и сколько они заплатили? Так почему они меня должны волновать? Хотите зарабатывать больше чем в Украине - весь мир открыт, или деньги не пахнут?


-3
1 793
4 декабря 2018 13:47

Цитата: evil
Ви б всі спочатку прочли сам текст договору 

а зачем-главное заголовок глянуть и завести свою песню про алигарховафшорылипецкаяфабрика кококо...



таксисты минусуютsmile

 


-9
715
4 декабря 2018 16:46

Цитата: КиТ

Опять во всем виноват Путин...

" Єтот Гандон - в первую очередь. Но есть еще такие..и у нас.


-2
189
4 декабря 2018 21:12

Стесняюсь спросить, а военное положение и "припинення дружби між Україною та Росією" на четвёртом году войны... четвёртом, Карл!!! это нормально?? случайно не зрада Петра?! 


+6
702
6 декабря 2018 14:51

Цитата: evil
Що до мене, то є такі як Шуфрич, Мєдвєдчук, Бойко, Бондренко, Новінський, Вілкул, Мураєв та інш. То я волів би шоб їх на тому ж передку прив'язували спереду бронемашин наче весільних ляльок. Так їм легше та краще буде розгледіти російську агресію...

А сам не желаешь задок свой сжатый от испуга выставить на настоящем передку?


+2