Повернення поваги до українця як шлях реанімації країни!

8.11.2018, 09:39 Переглядів: 1 304

 

Наталія Щербак, голова Полтавської обласної організації політичної партії "ОСНОВА".

Нинішня влада і її попередники відняли повагу і у кожного з нас особисто, і у всього українського народу, і в української держави. Про свідчить рівень міграції населення, кількість нападів на активістів, журналістів та лідерів громадських думок.


Повага -  це ключовий принцип будь-якого розвиненого суспільства, без якого не побудувати міцного держави.

Партія «Основа» сформувала і пропонує суспільству програму «Повага - кожному».


- «Основа»  партія економічного зростання України і вважаємо неприпустимою бідність працюючої людини. Тому ми повернемо повагу до людської праці - через гідні зарплати.


Людина в Україні повинна гідно заробляти і жити. Зарплати повинні відповідати рівню доходів у країнах Східної Європи. Середня зарплата в Україні повинна бути близько 20-25 тис. грн.


- Ми повернемо повагу до людей похилого віку - через гідні пенсії і турботу про їхнє здоров’я.

Люди старшого віку і соціально незахищені громадяни повинні відчувати з боку держави реальну, а не формальну турботу про себе. Середню пенсію необхідно збільшити до 10-12 тис. грн. На підвищення пенсійного віку має бути накладений мораторій, у подальшому, він може підвищуватися тільки при відповідному збільшенні середньої тривалості життя українців.


- Ми повернемо повагу до тих, хто вчиться - забезпечимо їм гідну роботу після навчання, щоб переконати їх залишатися в Україні.


- Ми повернемо повагу до української родини. Особливо до молодої сім’ї, яка зважилася у непростий час народити дитину.


Абсолютно всі українські сім’ї повинні відчувати себе впевнено і захищено. Кожна сім’я повинна мати можливість отримати довгостроковий іпотечний кредит на придбання або будівництво власного житла під 3-4%. Необхідно також суттєво збільшити допомогу батькам при народженні дитини, згодом для сімей з дітьми повинні бути передбачені суттєві пільги зі сплати прибуткового податку.


- Ми повернемо повагу до простої людини - до його праву на думку, на свободу отримання інформації, на можливість говорити на тій мові, яку він для себе вибрав.


Кожен громадянин повинен бути впевнений, що держава гарантує йому особисту свободу і захистить його від неправомірних дій правопорушників, екстремістів і радикалів. Держава повинна забезпечувати право громадян на свободу думки і слова, на вільне використання рідної мови національних меншин, на свободу отримання інформації без цензури.


«Існує дві основні цінності: свобода вибору і повага людської гідності. Інші можуть бути похідними від перших двох. Зараз в Україні відсутні як свобода вибору, так і повага до людської гідності. Тому в країні повагу українці знаходять за межами батьківщини, там, де вони мають гідний рівень заробітної плати, медичного обслуговування та освіти, умови для ведення бізнесу, а відтак, і можливості для самореалізації та певні гарантії. Першочерговим завданням ми маємо повернути повагу до українця як громадянина України, забезпечивши його можливостями та гарантіями. У інакшому випадку, Україну без українців не реанімувати», - коментує Наталія Щербак, голова Полтавського обласного осередку політичної партії «ОСНОВА».


На вересневому з’їзді, шляхом «праймеріз», партія «Основа» висунула у президенти справжню людину справи - професіонала, промисловця, антикризового менеджера. Людину з бездоганною репутацією, за плечима якого - сотні тисяч створених робочих місць; людину, яка знає, що таке повага, яка може знайти компроміс і забезпечити всебічний розвиток нашої країни.


У партії «ОСНОВА» впевнені, що без відновлення поваги до громадянина, не реанімувати вітчизняну економіку, не повернути мир в Україні, не збудувати потужної та міцної держави, з якої буде вважатися все міжнародне співтовариство.Прес-служба

Полтавської обласної організації

політичної партії «ОСНОВА» 

Автор: на правах реклами
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 10 від 9 березня 2023)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх