В Лохвице идёт сессия областного совета, где решаются вопросы по Белановскому ГОКу (прямая трансляция)

12.04.2018, 10:20 Переглядів: 2 946

 

Вопрос о выделении земли не стоит – депутатам предлагают утвердить техническую документацию по денежной оценке

12 апреля в Лохвице проходит очередная сессия Полтавского областного совета, на которой собираются принять десяток проектов решений относительно работы Белановского ГОКа. Вопрос о выделении земли не стоит (её уже и так отдали в оренду ГОКу) – депутатам предлагают утвердить техническую документацию по денежной оценке данных земельных участков (вопросы в повестке дня с 45-го по 54-й).


На сессии присутствует глава облгосадминистрации Валерий Головко, а также народный депутат Игорь Мосийчук.


Прямая трансляция сессии


Несмотря на это, в Кременчуге случилась вспышка политического пиара. И мэр Виталий Малецкий, и народный депутат Юрий Шаповалов внезапно вспомнили о своих обещаниях избирателям и стали выражать свою озабоченность относительно строительства Белановского ГОКа.Во время выступлений перед работой над вопросами повестки дня никто из депутатов не высказался относительно проектов решений по Белановскому ГОКу. По данным «Телеграфа» городской голова Кременчуга Виталий Малецкий планирует выступить перед голосованием за проекты решений относительно ГОКа.


Депутаты решили перезаключить трудовые контракты на 5 лет с начальником Кременчугской областной станциии переливания крови Светланой Каплатой и с директором Кременчугского медицинского колледжа Светланой Малик. Соответствующее решение облсовета принято.

На розгляд дев’ятнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання внесені питання:

1. Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

2. Про укладення трудових контрактів з керівниками суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області, які пройшли конкурсний відбір.

3. Про звіт голови обласної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Полтавської області за 2017 рік, а також делегованих обласною радою повноважень.

4. Про звіт голови обласної ради про свою діяльність за 2017 рік.

5. Про зміни в складі постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

6. Про заснування премій Полтавської обласної ради.

7. Про внесення змін до Програми підтримки населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Полтавської області для виконання заходів з енергозбереження на 2015 – 2020 роки.

8. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів обласного бюджету Полтавської області та коштів підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Полтавської області.

9. Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 – 2020 роки, затвердженої рішенням п’ятнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 28 лютого 2013 року, зі змінами.

10. Про внесення змін до рішення другого пленарного засідання вісімнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання від 22 грудня 2017 року № 587 «Про затвердження обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки у новій редакції».

11. Про внесення змін до обласної Програми відзначення кращих медичних працівників на 2017 – 2021 роки, затвердженої рішенням сімнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 14 липня 2017 року № 494.

12. Про внесення змін та доповнень до рішення другого пленарного засідання двадцять восьмої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання від 14 травня 2015 року «Про обласну Програму реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2015 – 2019 роки (зі змінами).

13. Про внесення змін та доповнень до рішення першого пленарного засідання двадцять восьмої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання від 30 квітня 2015 року «Про обласну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2015 – 2019 роки (зі змінами).

14. Про внесення змін до рішення другого пленарного засідання вісімнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання від 22 грудня 2017 року № 598.

15. Про затвердження переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини на 2011 – 2020 роки, у 2018 році».

16. Про внесення змін до регіональної цільової Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки з урахуванням регіональних пріоритетів Полтавської області на 2017 – 2021 роки («Довкілля – 2021»).

17. Про затвердження Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2018 році.

18. Про виконання Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на період 2015-2017 років.

19. Про внесення паспорту Новоселівської територіальної громади Полтавського району та відомостей про територіальні громади, що увійдуть до її складу, до додатку рішення другого пленарного засідання дев’ятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 11 серпня 2016 року № 193.

20. Про присвоєння чергового рангу голові обласної ради.

21. Про присвоєння чергового рангу першому заступнику голови обласної ради.

22. Про присвоєння чергового рангу заступнику голови обласної ради.

23. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2018 рік.

24. Про витрати на придбання легкових автомобілів та комплектів меблів органами місцевого самоврядування, установами та організаціями, які утримуються за рахунок обласного бюджету.

25. Про використання орендної плати Департаментом агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації на 2018 рік.

26. Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області друкованої продукції.

27. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад області.

28. Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягають приватизації.

29. Про створення відділення денного/стаціонарного догляду для осіб похилого віку та осіб з інвалідністю у Горбанівському геріатричному пансіонаті ветеранів війни та праці та затвердження Положення про відділення денного/стаціонарного догляду для осіб похилого віку та осіб з інвалідністю Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці.

30. Про реорганізацію комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа-інтернат № 1 І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради».

31. Про реорганізацію комунального закладу «Кременчуцька спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради».

32. Про реорганізацію комунального закладу «Гадяцька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради».

33. Про реорганізацію комунального закладу «Шишацька обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей».

34. Про реорганізацію комунального закладу «Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка».

35. Про реорганізацію комунального закладу «Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради».

36. Про затвердження істотних умов енергосервісного договору за об’єктом енергосервісу будівля Полтавського навчально-реабілітаційного центру Полтавської обласної ради.

37. Про затвердження істотних умов енергосервісного договору за об’єктом енергосервісу будівля Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради.

38. Про реорганізацію Полтавської обласної станції переливання крові шляхом перетворення у комунальне підприємство «Полтавська обласна станція переливання крові» Полтавської обласної ради.

39. Про реорганізацію Кременчуцької обласної станції переливання крові шляхом перетворення у комунальне підприємство «Кременчуцька обласна станція переливання крові» Полтавської обласної ради.

40. Про реорганізацію Лубенської обласної станції переливання крові шляхом перетворення у комунальне підприємство «Лубенська обласна станція переливання крові» Полтавської обласної ради.

41. Про створення комунального підприємства «Полтавська обласна агенція з енергоефективності» Полтавської обласної ради.

42. Про реорганізацію комунальної установи «Рятувально-водолазна служба» Полтавської обласної ради.

43. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження продажу на аукціоні спеціального дозволу на видобування питних підземних вод ділянок № 1, 2 Хорольського-ІІ родовища на території Хорольського району Полтавської області.

44. Про затвердження Порядку розгляду обласною радою питань користування надрами на території Полтавської області.

45. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 0,0010 га з кадастровим номером: 5310290300:00:010:0112, яка передана в оренду ТОВ «Біланівський гірничо-збагачувальний комбінат».

46. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 0,0196 га з кадастровим номером: 5310290300:00:019:0252, яка передана в оренду ТОВ «Біланівський гірничо-збагачувальний комбінат».

47. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 0,0195 га з кадастровим номером: 5310290300:00:010:0108, яка передана в оренду ТОВ «Біланівський гірничо-збагачувальний комбінат».

48. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 0,0195 га з кадастровим номером: 5310290300:00:010:0103, яка передана в оренду ТОВ «Біланівський гірничо-збагачувальний комбінат».

49. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 0,0010 га з кадастровим номером: 5310290300:00:010:0113, яка передана в оренду ТОВ «Біланівський гірничо-збагачувальний комбінат».

50. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 0,0010 га з кадастровим номером: 5310290300:00:010:0114, яка передана в оренду ТОВ «Біланівський гірничо-збагачувальний комбінат».

51. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 0,0010 га з кадастровим номером: 5310290300:00:019:0253, яка передана в оренду ТОВ «Біланівський гірничо-збагачувальний комбінат».

52. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 0,0086 га з кадастровим номером 5310290300:00:010:0115, яка передана в оренду ТОВ «Біланівський гірничо-збагачувальний комбінат».

53. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 0,0010 га з кадастровим номером: 5310290300:00:010:0111, яка передана в оренду ТОВ «Біланівський гірничо-збагачувальний комбінат».

54. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 0,0010 га з кадастровим номером: 5310290300:00:010:0106, яка передана в оренду ТОВ «Біланівський гірничо-збагачувальний комбінат».

55. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення державної власності кадастровий номер 5310290305:05:005:0001, площею 0,3488 га.

56. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення державної власності кадастровий номер 5310290300:00:012:0225, площею 0,0028 га.

57. Про затвердження технічної документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення державної власності кадастровий номер 5310290300:00:012:0224, площею 0,0137 га.

58. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення державної власності кадастровий номер 5310290300:00:012:0223, площею 0,0137 га.

59. Про затвердження технічної документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення державної власності кадастровий номер 5310290300:00:012:0222, площею 0,0028 га.

60. Про затвердження технічної документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення державної власності кадастровий номер 5310290300:00:012:0221, площею 0,0077 га.

61. Про затвердження технічної документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення державної власності кадастровий номер 5310290300:00:012:0220, площею 0,0092 га.

62. Про затвердження технічної документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення державної власності кадастровий номер 5310290305:05:005:0002, площею 0,2500 га.

63. Про затвердження технічної документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення державної власності кадастровий номер 5310290300:00:012:0209, площею 0,0733 га.

64. Про затвердження технічної документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення державної власності кадастровий номер 5310290300:00:013:0027, площею 1,7055 га.

65. Про затвердження технічної документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення державної власності кадастровий номер 5310290300:00:013:0026, площею 0,8341 га.

66. Про затвердження технічної документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення державної власності кадастровий номер 5310290300:00:013:0024, площею 0,1051 га.

67. Про перейменування населеного пункту Черкащанської сільської ради Миргородського району.

68. Про перейменування Петрівської сільської ради Хорольського району Полтавської області.

69. Про погодження кандидатури Перетятька О.Я. для нагородження Грамотою Верховної Ради України.

70. Про погодження кандидатури Мистюка І.І. для нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України.

71. Про погодження кандидатури П’ятак Т.Ю. для нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України.

72. Про оголошення в Полтавській області 2018 року Роком художника Михайла Дмитренка.

73. Про використання революційного прапора ОУН на території Полтавської області.

74. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до філії «Південна залізниця» публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця», Прокуратури Полтавської області, Головного управління Національної поліції в Полтавській області, Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області, Державної екологічної інспекції у Полтавській області щодо ліквідації несанкціонованого звалища відпрацьованих люмінесцентних ламп.

75. Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України, Прем’єр-міністра України щодо вжиття заходів задля запобігання знищенню сільського господарства в Україні.

76. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про внесення змін до законодавства.

77. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Генеральної прокуратури України та Верховної Ради України щодо подій біля Верховної Ради України 03 березня 2018 року.

78. Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України, Прем’єр-міністра України щодо розірвання дипломатичних відносин з Російською Федерацією.

79. Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Прем’єр-міністра України щодо підтримки Резолюції парламентського круглого столу «Стратегія розвитку промисловості України».

80. Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України щодо звільнення Миколи Карпюка та Станіслава Клиха із полону Російської Федерації.

81. Різне.


Автор: solod
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 40 від 6 жовтня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх