Обіцянки в асортименті: Які зобов'язання беруть на себе потенційні нардепи-мажоритарники

22.09.2012, 15:08 Просмотров: 5 113 Комментариев: 31

Обіцянки в асортименті: Які зобов'язання беруть на себе потенційні нардепи-мажоритарники

Карикатура с сайта redfox.at.ua

 

За голос кременчуцького виборця на 146 окрузі (все місто, крім Молодіжного) боротимуться 10 кандидатів. «Телеграф» вже аналізував статки претендентів на депутатське крісло, а також програми партій. Сьогодні ми пропонуємо вам дізнатись, що обіцяють зробити кандидати, які йдуть на вибори самостійно, а не за списками партій. «Телеграф» детально вивчив програми, офіційно зареєстровані в ЦВК*. Нас цікавили лише конкретні зобов'язання, які кандидати беруть на себе. На жаль, у більшості програм конкретики майже немає. Кандидати обмежуються загальними словами на кшталт «сприяти», «покращити», «запровадити», «удосконалити». А інколи їх програми більше схожі на роздуми, а не на чіткий і зрозумілий план дій... Оскільки пустомелів у Верховній Раді і так вистачає, ми просто не звертали уваги на усі ці загальні фрази та думки. Тож судіть самі, яким чином майбутні нардепи збираються удосконалювати державу та працювати на інтереси міста і людей. «Телеграф» сподівається, що настане час, і ми нарешті обиратимемо депутатів не за принципом «він мені подобається, бо пообіцяв», а за фактом – «він зробив». А ті, хто не виконав обіцяного, більше не отримуватимуть жаданих крісел.

 


Андрій Безкоровайний, 43 роки, самовисуванець, гендиректор, ПАТ КПТФ «Кремтекс», позапартійний


Якість життя покращить інтернет


Головне завдання: всі реєстрації, державні узгодження – через інтернет. «Спрощення механізму головних життєвих процедур, шляхом введення узгодження за допомогою інтернету», на думку Безкоровайного, дасть змогу скоротити чисельність службовців та збільшити зарплату медиків, педагогів та людей, що розслідують злочини.

 

Управління: об’єднати навколо себе високопрофесійних фахівців з метою реформування системи державного управління.

Конкретно про Кременчук – 0

 


Олександр Бортник, 44 роки, самовисуванець, доцент Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету

імені А.Нобеля, позапартійний (ВЫБЫЛ)


«Допоможу кожному»


Бізнес: прийняття законів, направлених на зниження ставок податків, скорочення кількості податків; спрощення податкового обліку; удосконалення оподаткування малого та середнього бізнесу.

 

Громадянам: обіцяє «кожному, хто до мене звернеться, підтримку і допомогу».

 

Конкретно про Кременчук – 0

 


Олександр Мельников, 53 роки, самовисуванець, позапартійний


Реформа НБУ та кредити під 3%


Головне завдання: лобіювати інтереси громадян «щодо правового захисту вирішення проблем споживачів фінансових послуг (позичальників та вкладників)». Добиватися реформування НБУ, запропонувати програму захисту прав споживачів фінансових послуг.

 

Влада: кримінальна відповідальність за голосування картками інших депутатів. Гарантія держави на неупереджений, професійний, справедливий та швидкий розгляд судових справ у всіх судах України.

Суспільство: добиватися свободи слова для ЗМІ.

Громадянам: гарантувати безпеку продуктів харчування, а також інших товарів та послуг. Іпотечне кредитування, закріпити право громадян на отримання доступних кредитів на рівні 3% річних.

Молоді: ініціювати прийняття програми про забезпечення молодих сімей житлом та роботою, можливість отримувати безвідсоткові кредити до 10 років.

Конкретно про Кременчук – 0

 

Обіцянки в асортименті: Які зобов'язання беруть на себе потенційні нардепи-мажоритарники
Юрій Шаповалов, 40 років, самовисуванець, підприємець, позапартійний

 

Міському бюджету – 35-40% податків


Влада: антикорупційна люстрація. Конт­роль над задекларованими статками та видатками чиновників.

Бізнес: «має бути прийнятий Кодекс економічного зростання, кількість податків зменшена, ставки збалансовані, процедура сплати спрощена».

Громадянам: однакові правила нарахування пенсій для всіх категорій працівників: «більше і довше працюєш – одержуєш більшу пенсію». Соціальна допомога має бути адресною.

Конкретно про Кременчук: залишати в міському бюджеті не менше 35-40% податків, а з екологічних платежів – 80%.

Держава через держзамовлення має стимулювати

вітчизняне виробництво, наприклад, вагонів КВБЗ та автомобілів КрАЗ, а не купувати «Хюндаї» та МАЗи.

Будівництво мосту через Дніпро має розпочатись найближчим часом за державні кошти.

 

Сергій Москалець, 49 років, самовисуванець, машиніст тепловоза, локомотивне депо «Кременчук»

СТГО «Південна залізниця», позапартійний

 

Покращувати демографію через законодавство


Влада: відмінити недоторканість депутатів Верховної Ради, натомість надати її журналістам. Ввести звітність депутатів ВР перед виборцями. Заробітна плата депутатів ВР повинна дорівнювати середній заробітній платі пересічного українця. Внесення змін до Конституції України тільки через референдум.

Медицина: фінансове забезпечення в повному обсязі державної (соціальної) медичної галузі.

Освіта: середня, професійно-технічна та вища освіта – за бюджетні кошти. «Повернення соціально-економічних пільг навчаючимся та студентам».

Бізнес: удосконалити Податковий кодекс. «Не допускати екстрадицію громадян, які на території України відкрили 10 і більше рентабельних робочих місць, та не допускати дій, які б перешкоджали їх бізнесу». Відмінити податок безпосереднім виробникам сільськогосподарської продукції.

Громадянам: «працювати над законодавством України, яке б покращувало демографічне становище». Скасувати закон щодо збільшення пенсійного віку, вихід на пенсію жінкам – 55 років, чоловікам – 60 років. «Заробітна плата та пенсійне забезпечення не нижче рівня інфляційного процесу та споживчого кошика».

Конкретно про Кременчук: «допомогти ВАТ «Крюківський вагонобудівний завод» в запуску в серійне виробництво швидкісних електропоїздів для українських залізничних доріг».

 

Обіцянки в асортименті: Які зобов'язання беруть на себе потенційні нардепи-мажоритарники
Геннадій Остапець, 39 років, висуванець від КПУ, слюсар, ВАТ «Крюківський вагонобудівний завод»

Виплату зарплат – під контроль депутатів

Громадянам: депутатський контроль над своєчасною виплатою зарплати підприємствами та установами міста. Розробка державної програми забезпечення доступним і соціальним житлом мешканців Кременчука, підключивши до її реалізації промислові підприємства міста.

Виступити проти прийняття антинародних законів: Трудового, Житлового кодексу та інших.

Відновлення мережі комунальних аптек для пільгового забезпечення ліками ветеранів та малозабезпечених громадян.

Заробітна плата медичних працівників і вчителів на рівні середньої зарплати в промисловості.

Бізнес: Прийняти закон України про приватизацію. Встановити державний контроль над підприємствами стратегічного призначення. Прийняти закон про мораторій щодо приватизації державних підприємств. Заборона купівлі-продажу землі сільськогосподарського призначення. Повернути в держвласність лікеро-горілчані та тютюнові підприємства.

Комуналка: припинити приватизацію житлово-комунальної галузі. «Тарифи ЖКГ не повинні перевищувати 10% від доходу сім'ї і відповідати інфляції». «Повернути на головні магістралі міста комунальний автобус, розвивати екологічно-чистий вид транспорту – тролейбус». Не допускати зростання цін на енергоносії та комунальні послуги.

Конкретно про Кременчук: сприяти проектуванню мосту через Дніпро і домагатися фінансування початку його будівництва з 2014 року. «Сприяти розвитку державних закупівель на пасажирські і вантажні вагони ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

«Відновлення роботи дитячих садків в тих приміщеннях, які були передані для використання іншим організаціям».

 


Дмитро Богодист, 38 років, висуванець від партії «УДАР», генеральний директор, ПрАТ «ПВК «Кремінь»

 

Пральна машина – з кожної зарплати


Програма кандидата майже повністю збігається з програмою політсили, яка його висунула.

Влада: антикорупційна люстрація, звільнення корумпованих та непрофесійних чиновників, правоохоронців, суддів і прокурорів. Відкрити для громадян дані про доходи і витрати бюджетів всіх рівнів.

Громада: запровадити народну законодавчу ініціативу, народне вето та народний вотум недовіри. Громадяни зможуть пропонувати законопроекти, скасовувати рішення органів влади, відправляти у відставку чиновників. 100% податку на доходи фізичних осіб, на землю, на нерухомість залишати на місцях.

Молоді: державне квотування робочих місць на підприємствах; надання доступного житла.

Бізнесу: нульова ставка податку на прибуток: для новостворених підприємств – на 3 роки; для створених на депресивних територіях – на 5 років.

Доходи: кожен працюючий, не економлячи на харчах та одязі, на місячну зарплату зможе купити холодильник або пральну машину; пересічна сім’я протягом 3 років матиме змогу придбати автомобіль, протягом 10 років – житло.

Конкретно про Кременчук – 0

 

 


Микола Степаненко, 52 роки, самовисуванець, письменник, директор, науково-просвітницький центр «Відродження» Товариства «Знання» України, безпартійний

 

Євроазійський New Corridor через Україну та «НІ» – ПДВ.


Держава: інтеграція України до Митного і Євразійського союзів. «Забезпечити реконструкцію та побудову нових авто– та залізничних шляхів, таких як проект нового транспортного коридору «Західний Китай – Західна Європа», що пройде по території Казахстану, Росії, України і далі у європейському напрямку; потенційного коридору «Північна Америка-Європа-Росія-Азія», що має умовну назву New Corridor, а також участь України у транспортних проектах ЕврАзЕС та ШОС».

Бізнес: скасувати ПДВ на товари і послуги. Державне регулювання цін на товари і послуги.

Комуналка: розібратися з високими комунальними тарифами, забезпечити їх прозорість. Запровадження системи звітності за якість виконаних робіт перед мешканцями будинків.

Конкретно про Кременчук: вирішити міську проблему з питною водою за рахунок державного, обласного та міського бюджетів.

Повернення незаконно перепрофільованих дитячих садочків дітям.

 

Перезавантаження: все, що не встигли...

 


Олег Надоша, 48 років, кандидат від Партії регіонів, чинний нардеп, екс-мер Кременчука

 

Держава: гарантувати позаблоковий статус України.


Комуналка: розробити єдині комунальні тарифи і заходи по дієвій компенсації для малозабезпечених верств населення.

Робота: буде розроблений пакет законодавчих актів, які визначатимуть механізми розвитку підприємницької активності в Україні і як наслідок – збільшення робочих місць.

Громадянам: підтримувати всі законодавчі ініціативи, що направленні на збільшення пенсій і виплат малозабезпеченим верствам населення.

Конкретно про Кременчук: сприяти ремонту поліклініки кременчуцького онкодиспансеру.

Забезпечити громадський контроль за ремонтом відділень Третьої міської лікарні та ефективністю використання виділених коштів із держбюджету.

Сприяти виділенню коштів на розвиток медичної галузі в місті.

Разом з міською владою розробити та затвердити програму створення комунальних аптек для пільгових категорій населення.

Створити приймальню для оперативного вирішення питань по зверненням ветеранів, інвалідів та пенсіонерів.

До 2014 року завершити проектування та забезпечити початок будівництва мостового переходу через Дніпро.

Сприяти розробці закону щодо фінансових компенсацій місцевим громадам при виконанні ремонтів доріг загальнодержавного і місцевого значення (до 2014 року).

Разом з міською владою розробити та ввести в дію «Соціальну карту кременчужанина» на термін до 2014 р.

Забезпечити громадський контроль за роботою комунальних підприємств, що обслуговують мешканців міста.

Сприяти технічному переоснащенню насосних станцій комунального підприємства «Міськводоканал» задля стабільного забезпечення якісною питною водою жителів міста (до 2014 року).

 

 
Віктор Таран, 71 рік, висунутий партією ВО «Батьківщина», чинний нардеп (з 1994 року)

Влада: вступити до фракції Об’єднаної опозиції «Батьківщина» та не виходити з неї до кінця скликання. Голосувати особисто, підтримати закон про кримінальну відповідальність за голосування картками інших депутатів. Проголосувати за закон про процедуру імпічменту, за імпічмент Януковича та за закон про відкликання народного депутата. Публікувати у ЗМІ раз на рік свою декларацію про доходи та видатки. Зробити все можливе, щоб звільнити Юлію Тимошенко, Юрія Луценка, усіх політичних в’язнів, припинити політичні репресії.

Проведемо ревізію результатів державних закупівель та приватизації, здійснених нинішньою владою. Повернемо народу розкрадене.

Пільги посадовців будуть скасовані, а витрати на утримання органів влади – скорочені удвічі. Проведемо антикорупційну люстрацію – перевірку відповідності витрат і вартості майна чиновників задекларованим доходам.

Громадянам: прожитковий мінімум і мінімальна заробітна плата будуть доведені до

2400 грн, зарплата бюджетників – збільшена щонайменше вдвічі. Будуть встановлені однакові правила нарахування пенсій для всіх та скасовані спеціальні пенсії. Її розмір буде залежати від трьох чинників: трудового стажу, умов праці та заробітку.

Медицина: встановимо законом обсяг медичних послуг, які надаватимуться безкоштовно.

Конкретно про Кременчук: домогтися формування державного бюджету за принципом «знизу-вгору», а не «згори-вниз», що означає різке збільшення місцевого бюджету.

Безперебійна робота кременчуцьких підприємств, забезпечення робочим місцем кожного кременчужанина. Запровадження мораторію на знищення зелених насаджень у місті. «Встановлення депутатського контролю за викидами, які роблять заводи, та будівництво сміттєпереробного заводу». Зберегти кожен заклад культури і кожну школу. Збудувати міський театр. Створити та реалізувати програму обміну студентів між кременчуцькими та європейськими навчальними закладами.

Допомагати кожному, хто звертається за допомогою.

 

"Кременчуцький ТелеграфЪ" від 20 вересня 2012 року (У наступному номері «Телеграф» надасть для ознайомлення програми кандидатів по округу №150 (Молодіжний, Комсомольськ, Кременчуцький та Глобинський райони)

Автор: editor
Теги: выборы-2012

Комментарии: 31

0
22 сентября 2012 16:15

На Раковке возле Юбилейного агитпалатка наоборот:))) Громадський актив Кременчука ПОКУПАЕТ!!!! агитационные материалы по 15 копеек за штуку в неоганиченом колличестве! Реально берут! В интернете ГАК связывают с... конечно Надошей. Во чувак бабок в выборы вливает...

А также с одним из известных кременчугских журналистов: "Далее, на вопросы журналиста газеты «Кремінь» отвечал один из лидеров и идеологов ГАКа Николай Фельдман." конец цитаты.

Цитата: "- Какое отношение к вашей организации имеет Олег Надоша?
- Он – один из лидеров и организаторов нашего движения. Можно сказать, что он наш киевский лидер, его задача донести информацию о том, что у нас здесь происходит, в Верховный совет, Кабинет министров, Президенту и Высший совет юстиции."
Видать опять что-то хочет на кого-то донести:(((

Интересно и следующее: Членом Громадської Ради з питань дотримання прав людини при ГУМВС України в Полтавській області значиться Гаврилов Олександр Анатолійович, керівник юридичної служби Громадської організації «Громадський актив Кременчука». Удивительно похоже на нынешнего руководителя КП "Міський ринок" Александра Гаврилова? Не находите?

0
0
22 сентября 2012 18:37

Тільки Таран і згадав про культуру. Театр місту потрібен - до війни було три, а тепер - жодного!

0
374
22 сентября 2012 19:58

сплошной чес- у всех до единого

0
0
22 сентября 2012 20:05

Шляповалов жжёт, но и другие не отстают. wink

0
0
22 сентября 2012 21:26

Шаповалов смалить нє па дєццкі. За 50 хвилин новин сьгодні 4 сюжети про світоча нації. Тут він на ринку рулить питаннями, тут вчить як цеглу класти.
Цитата: Seregga
Во чувак бабок в выборы вливает...

Все це питання не цікавить стосовно Шаповалова? Кожного дня сюжети, вже 2й чи 3й випуск газети по 80 тисяч примірників, десь 20 штук сцена на день міста, 20 штук гонорар лише для ТІК - це в у.о. lol

0
0
22 сентября 2012 22:35

Спасибо Телеграфу за проведенный анализ..
Сразу видно, что одни просто пиаряться, даже не попытавшись написать нормальную программу (с учетом города), другие али свою некомпететность в вопросах, которые пытаются решать,а третьи просто наобещали..
Например, Терен - "Безперебійна робота кременчуцьких підприємств, забезпечення робочим місцем кожного кременчужанина". Это как?? Он будет сам продавать продукцию предприятий, или у них выкупать за свои деньги или с чего это КрАЗ вдруг заработает бесперебойно, т.е. начнт продавать свою продукцию больших объемов??
"Створити та реалізувати програму обміну студентів між кременчуцькими та європейськими навчальними закладами" - ну наши понятно, очредь стоит, чтоб поехать в Европу, а Европу какого х.. к нам поедет учиться?? Ну не смешно??

У Надоши вообще хочется спросить, чем он до этого занимался?? Ну понятно, "переводил часы" и пытался гнать "самогон".. Что значит, "сприяти ремонту поліклініки кременчуцького онкодиспансеру"
"Сприяти виділенню коштів на розвиток медичної галузі в місті"
"Сприяти розробці закону щодо фінансових компенсацій місцевим громадам при виконанні ремонтів доріг загальнодержавного і місцевого значення".. А что мешало ему сейчас это сделать - сприяти?? То же самое "Створити приймальню для оперативного вирішення питань по зверненням ветеранів, інвалідів та пенсіонерів." - что мешало сделать ранее, он же депутат??

0
0
23 сентября 2012 07:42

А просто работать честно депутаты не пробовали? Обещают ВСЁ! И мост, и бесплатную медицину, и ликвидировать безработицу и т.д. У меня один к ним вопрос: КАК это сделать? Это что, например, разогнать армию или закрыть школы, но сделать бесплатную медицину. Тошно читать. Или 10% от дохода платить за "коммуналку". А разницу кто оплатит? Бюджет. Так это опят же деньги людей. Шаповалов насмешил: "...Контроль над задекларованими статками та видатками чиновників". А сколько сам он задекларировал, потратил? Контроль он будет осуществлять честно. Смешно и печально одновременно.

0
0
23 сентября 2012 10:22

Зная тов Мельникова,таким"товарисчам"как Мельников я голос свой не отдам,знаю с уверенностью в 100% на людей и Украину ему наплевать,только свой интерес.Народ читайте и думайте,Телеграф всегда дает полную инфу о кондидатах.Тов.Мельников занимайтесь своими делами там и без вас дармоедов хватает!

0
0
23 сентября 2012 11:01

Уважаемые,мы все понимаем,что обещания-это в любом случае обязанность кандидатов.А как без этого?
Просто исходя из ситуации , голосуйте за того кандидата,кто реально имеет рейтинг,а не разбрасывайте голоса.(если хотим что-либо изменить). будем голосовать за всех-получим то же что и было.Неужели не понятно?из двух зол нужно выбирать наименьшее.

0
0
23 сентября 2012 11:44

Artur Remezov, этот пункт как раз наиболее реален в реализации, чем выше перечисленные.. Для этого достаточно внести поправки в закон и все.. А будут они показывать честные доходы или нет, это уже будет зависеть от депутатов.. Хотя, что от них требовать, когда у нас пол страны получает доходы в конверте.. и всем это выгодно, чтоб не платить налоги..
А вот пункт Мельникова "кредит под 3%" - это бред.. Или он не знает основ экономики или просто популизм.. Любой банк привлекает средства (деньги) в большей части за счет депозитов. Поэтому "% по кредиту = % по депозиту + % банка".. Это, скажем так, упрощенная формула. Вот теперь вопрос: есть желающие разместить депозит по 3% с инфляцией в стране 10%-12%.. За кого нас держат??

0
0
23 сентября 2012 12:13

darkrunner:, Вы имеете ввиду бесплатную медицину сделать или 10 % за "коммуналку" платить? И то и другое утопия.Бесплатную медицину могут позволить себе только очень богатые и развитые страны. А 10 % окончательно развалит ЖКХ и о кредитах МВФ придется забыть навсегда. А они сейчас "валяются в ногах" МВФ, чтобы получить кредиты потому что в 2013 отдавать уже существующие будет нечем.

0
0
23 сентября 2012 14:24

Ната,действительно он нам нужен...У нас есть Троицкий театр,который связан с ГДК,а он как известно долго функционировать не сможет без кап. ремонта и речь идет не только о театре!А Бабаев цветочки по городу рассаживает и ларьки строит

0
0
23 сентября 2012 17:19

давайте проводить соц . опрос кто за кого? Если не слабо!

0
0
23 сентября 2012 18:11

я За того,кто не будет душить малый бизнес! Кушать всем хочется!

0
3 711
23 сентября 2012 18:33

Так ведь не за кого голосовать Все только балаболы и не более.

0
0
23 сентября 2012 21:25

А кому з кандидатів не слабо сприяти поверненню нічних потягів?

0
3 711
23 сентября 2012 22:14

Отмена ночных поездов- решение министерства транспорта. Нашим кандидатам наверное не под силу решать вопросы на таком уровне.

0
3 212
23 сентября 2012 22:16

Туся, думаю ошибаетесь.. у нас есть один спец по отмене и принятию)

0
0
23 сентября 2012 22:19

Голосуйте за сироту гандошу. Ему очень нужны наши голоса!!! Ведь скоро ВР закончик должна продвинуть по земельке! С братиком меньшым торгонуть можно будет по крутому. А то что за жизнь пошла? Всего по 5 штук $ отстегивают за то что они бедные решают проблему граждан.НЕСУРЬЕЗНО. Так что люди добрые помогите бедным сиротам! Отдайте свой голос,а за одно честь и достоинство свое что бы они могли по людски пожить. А для этого так мало надо, слетать в Америку порыбачить, пару раз на год сменить машинку, ну рейдонуть пару другую бизнесменов.

0
3 711
24 сентября 2012 09:02

А, шо Надоша хвамілію поміняв???

0
484
24 сентября 2012 11:42

Нас що, за дурнів тримають? Ми ж тут раніше читали декларації про їхні доходи. Найбільше насмішив Шаповалов. Мільйонер, володар мережі кременчуцьких магазинів "Фокстрот" заявив, що за рік отримав 30 тис грн. доходу! А сьогодні він заявляє, що його мета - "антикорупційна люстрація і контроль над задекларованими статками та видатками чиновників". Це він мабуть вкинув цитатку ще із програми "Фронту змін" Яценюка, де він займав посаду, доки не перебіг до прихильників регіоналів. Надоша теж фантаст - він діючий депутат ВР, наш земляк, за 5 років НІЧОГО не зробив для Кременчука. А ці обіцянки він давав, коли ще балотувався від Нашої України. А коли його звідти вигнали, він ще раз переобіцяв, перебігши в БЮТ, а тепер чисто конкретно обіцяє вже від партії регіонів, яка його (одну з перших тушок) купила з потрохами. Комуніст теж хорош. У них випробувана тактика - голосують антинародні закони разом з регіоналами (як чечетов рукою махне), а потім виходять на вулиці і плачуться, які вони хороші і всіма помислами за народ. І знаходяться ж дурні, сліпі й глухі, які того не бачуть і голосують за цих вічних брехунців.

0
0
24 сентября 2012 16:27

qwertyu,
Нас за них давно держат,а Вы только очнулись!

0
0
24 сентября 2012 18:33

Ната,
вы прям ппц как глобальный вопрос подняли wink

skryvoruchko,+100

0
4 735
24 сентября 2012 19:24

неужели есть люди (кроме наивных бабушек и дедушек), которые действительно верят во всю эту предвыборную бредятину?

Никитос,
ну, глобальный- не глобальный, а театр хотелось бы... Но никто его строить не будет

0
0
24 сентября 2012 20:48

КАПУША,
хочешь узнать правду?? посмотри результаты президентских выборов.. Наиблее честным и правдивым политиком и депутатом из нынешних является Анатолий Гриценко... Посмотришь на количество за него проголосовавших, и получишь ответ на свой вопрос..

0
0
26 сентября 2012 16:38

Туся,
он ее давно поменял,просто информация к кому раньше пришла,кому позже как жирафу wink

0
0
26 сентября 2012 22:47

Никитос, а що таке ппц?

0
0
27 сентября 2012 21:22

А вот последняя новость.Решением суда, завтра Шаповалову могут запретить использовать сцену на площади для празднования дня города, и заставят ее разобрать.Ну молодцы РЫГИОНЫ!Посмотрим какой мотив приклеят...А может хватит ума не запрещать? Ну при чем мы Кременчужане? Праздника хочется..!

0
0
27 сентября 2012 22:03

antiksooon:Этим они себе хуже зделают. Я всегда говорил политологи из них просто никакие. А с какой трибуны нас нас народный изббранник поздравлять будет? Может табуретку с собой принесет.

0
0
28 сентября 2012 23:58

Даже главный коммунист сказал, что Надоша занимается плагиатом и присваивает чужие заслуги себе...
Видео на youtube: youtu.be/womPg0LBecQ

0
0
4 октября 2012 10:42

antiksooon,
Не запретили же, и концерт сделан. А вот что сделали остальные кандидаты, вот в чем вопрос.

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх