Регіони ставлять на Надошу, «ТелеграфЪ» – на сюрпризи від Бабаєва

27.07.2012, 09:14 Просмотров: 4 217 Комментариев: 32

Регіони ставлять на Надошу, «ТелеграфЪ» – на сюрпризи від Бабаєва
До початку виборчої кампанії залишилося менше тижня, тож політики та партії вже прийняли низький старт. 

«ТелеграфЪ» отримав результати свіженьких соціологічних досліджень щодо політичної ситуації в Кременчуці. Їх замовили прагматичні обласні регіонали. Дослідження виявились цікавими. Вони показали, що не весь Кременчук впав в анабіоз і не всі пенсіонерки Клавдії Павлівни вдячні Регіонам. Крім того, дослідження виявили синдром Надоші, фактор Бабаєва та феномен Глухова. Відповідно, «ТелеграфЪ» очікує на прогнозовані сюрпризи та «роялі в кущах».

 

Регіони ставлять на Надошу, «ТелеграфЪ» – на сюрпризи від Бабаєва

 

«ТелеграфЪ» коментує

«Телеграфу» вдалося поспілкуватися з інтерв’юерами, які працювали в Кременчуці. Вони стверджують, що серед населення помітно зростає популярність партії «УДАР». Причому кременчужани, як правило, не знають навіть прізвищ представників «УДАРУ» в місті, зате дуже хвалять Кличка, часто кажуть: «От він порядок в Раді наведе!» Чуючи ці слова, «ТелеграфЪ» прямо-таки зловтішався. Ми уявили собі, як до української Ради, де бійки перетворились на сталу традицію, приходить великий Кличко – і депутати-забіяки починають літати по Раді низенько, як болонки перед дощем.


Регіони ставлять на Надошу, «ТелеграфЪ» – на сюрпризи від Бабаєва


Регіони ставлять на Надошу, «ТелеграфЪ» – на сюрпризи від Бабаєва

 

«ТелеграфЪ» коментує

 

Феномен Глухова

«ТелеграфЪ» здивувало, що аж 34,9 % кременчужан ні за що не голосуватимуть за пана Глухова. Звідки така стала неприязнь через два роки після останніх виборів? Пан Глухов – колишній міський голова Кременчука, в історію увійшов, як центрист і дуже обережна, виважена людина. Керівник соціологічного проекту пан Лебедик так відповів на наше запитання:

 

– Від любові до ненависті – один крок. Тут теж спрацював фактор Бабаєва. Люди проголосували за Бабаєва, Глухов був його конкурентом. Зараз громадяни роблять вибір на емоційному рівні, вони мислять образами. Відповідно, бачать перед собою два образи – Бабаєва, якого підтримують, і Глухова, за якого не проголосували. Ситуація зміниться, коли кандидати офіційно висунуть свої кандидатури.

 

Соціологічні дослідження «Соціально-політична ситуація у виборчому окрузі № 146 м. Кременчука» виконала ГО «Незалежний центр стратегічних досліджень» (м. Полтава). Дата друку звіту – 7 липня 2012 р. Опитано 1205 кременчужан – мешканців Автозаводського району – 600 осіб, мешканців Крюківського району – 605 осіб. Застосовані методи районної та квотної вибірки. Похибка складає 1,1%.

 

В опитуванні взяли участь 52,9% жінок та 47,1% чоловіків. З них – 36,3% робітників (мають трудову книжку) та 22,6% пенсіонерів. Студентів – 4,5%; приватних підприємців – 3,2%; безробітних – 5,2%; домогосподарок – 4,0%.

 

«ТелеграфЪ» коментує

 

Синдром Надоші


«ТелеграфЪ» здивувався, коли побачив, що 23,2 % кременчужан готові проголосувати на виборах до Верховної Ради за нардепа-регіонала пана Надошу. Ми не розуміли, які чинники впливають на людей. Адже, на нашу думку, пан Надоша за чотири роки членства у ВР нічим суттєво Кременчуку не допоміг. Ситуацію нам прояснила мама одного з працівників редакції. Вона сказала:

 

– Ви мені що хочете кажіть, а я голосуватиму за Надошу! Він солідний, у Раді давно вже крутиться, всі входи-виходи знає, знає, які двері треба відчиняти, щоб зробити щось для людей. А новий прийде і тикатиметься носом, як сліпе кошеня! Ні, я голосуватиму за Надошу!

 

Отже, мамі нашого співробітника імпонує, як пан Надоша грамотно входить і виходить та не плутається у дверях. Та однієї мами недостатньо, щоб забезпечити 23,2 % прихильників. Тому «ТелеграфЪ» припустив, що групою підтримки чинного нардепа стали прихильники його законопроектів. І це:

 

– громадяни, які, за версією «Телеграфа», полюбляють розвивати дрібну моторику кінцівок, переводячи взад-вперед стрілки годинників. А пан Надоша якраз подавав до Ради законопроект про скасування переходу на зимовий час. Хороший законопроект, добре розвиває дрібну моторику, він навіть став законом, який, щоправда, потім скасували.

 

– громадяни, які звикли палити під час обіду. А пан Надоша якраз подавав до Ради законопроект, в якому пропонував скасувати заборону на паління у закладах громадського харчування.

 

– громадяни, які з апетитом п’ють натурпродукт, виготовлений власними руками – самогон називається. А пан Надоша якраз подавав до Ради законопроект, в якому пропонував скасувати адміністративне покарання за виготовлення самогону, і дозволити безперешкодно гнати його для власного вжитку. На жаль, лише 36 нардепів підтримали цей законопроект, тож він із тріском провалився. Зате як емоційно підтримали його кременчужани! От що писав на сайті «Телеграфа» В. Горлов: «Надоша, вперед!! Народ с тобой! Давай еще разрешим крутить самокрутки, делать самокаты и, если можно (ну очень надо), делать самопалы!». А дописувач УА обурювався: «Ну что за люди? Для них же человек старался! Сколько тысяч в год погибает от некачественной водки?!»

 

Тож, проаналізувавши ситуацію, «ТелеграфЪ» дійшов висновку, що у пана Надоші може бути вболівальників навіть більше, ніж 23,2 %. І все ж ми вирішили не обмежуватися власними припущеннями, а запитати фахівців, чому 23,2 % кременчужан готові підтримати нардепа Надошу? Це питання «ТелеграфЪ» поставив науковому керівнику соціологічного дослідження в Кременчуці, кандидату педагогічних наук пану Лебедику. Ось що він відповів:

 

– Синдром Надоші – це синдром знайомої людини. Він же давно почав свою кар’єру в Кременчуці. Я пам’ятаю, він ще молодим балотувався у мери міста, воював із Пономаренком, який, можливо, символізував для громадян тип керівника старих часів. Який Надоша був мер, люди забули, але звикли думати, що він був прогресивний. До того ж вони переконані, що знають його – і це працює йому на користь. Насправді виборці не люблять невідомі прізвища. Людина, яку вони не знають, видається їм незрозумілою і трохи небезпечною.

 

Фактор Бабаєва


Вивчаючи матеріали соціологічного дослідження, «ТелеграфЪ» звернув увагу на те, як стрибають рейтинги нардепа пана Надоші. За даними науковців, у жовтні 2011 року його рейтинг становив лише 7,4 %. На початку 2012 року він впав до 4,7 %. А вже на 7 липня 2012 року стрибонув до 23,2 %. Коливання вражаючі, тож ми запитали пана Лебедика, як він їх пояснює, чому за останні два місяці так стрімко виріс рейтинг кандидата від провладної партії. Науковець відповів:

 

– Тут спрацював фактор Бабаєва. Кандидата Надошу зараз підтримує міський голова Бабаєв. А він має досить високий рейтинг довіри серед кременчужан. Тому завдяки такій авторитетній підтримці зростає і рейтинг народного депутата Надоші.

 

«ТелеграфЪ» поставив науковцю ще одне запитання щодо позиції міського голови. Ми поцікавились:

 

– Як довго, на вашу думку, пан Бабаєв підтримуватиме пана Надошу? Бо за спостереженнями «Телеграфа», міський голова не вміє послідовно підтримувати когось, крім себе – тим більше, коли мова йде про політичну гру. Чи не скористається він власними рейтингами, як це вже було під час попередньої виборчої кампанії?

 

Науковець трохи помовчав, і відповів:

 

– Знаєте, коли ми обробляли дані, у нас виникли аналогічні припущення. Є підстави вважати, що пан Бабаєв цілком може скористатися ситуацією для реалізації власних планів.

Теги: выборы-2012

Комментарии: 32

0
27 июля 2012 09:33

Бабай уйдет в НАрдепы!!!!!!

0
0
27 июля 2012 09:42

Глуховщиной опять от ТЕЛЕГРАФА попахивает!!!

0
0
27 июля 2012 09:53

тошнит уже от политики и выборов...НЕ ВЕРЮ НИКОМУ! ЯНКИ ГОУ ХОУМ!!!

0
0
27 июля 2012 09:59

Жаль если Бабаев уйдет в нардепы, как мер он много уже сделал и многое может сделать для города

0
0
27 июля 2012 10:15

ferny,
Поддерживаю!
Но еще больше он сделает когда уйдет в нардепы!

0
0
27 июля 2012 10:18

сделает для ФИНиков и Жеваго и Холода?

или для "быдло масс"....т.е. нас?

0
0
27 июля 2012 10:27

Я надеюсь, что большинство людей поймут, что из себя представляет кандидат в депутаты Надоша и примут правильное решение. Не хочется, что бы и Кременчуг внёс свою долю в разрушительное дело ПР. Но в данном случае дело не в ПР, а непосредственно в личности Надоши, а точнее в её отсутствии ибо если к человеку применяется слово"личность" то предполагается, что в нём есть внутренний стержень и он имеет свою гражданскую позицию неизменную под давлением любых внешних обстоятельств. Кременчужанин хорошо подумай прежде чем отдать голос за этого человека(с маленькой буквы)

0
0
27 июля 2012 10:57

Уважаемый ferny, это что же наш с Вами избранник сделал для города? Самое главное наверное - представлял наш город на матчах чемпионата Европы по футболу. Внимательно почитайте материалы сессий - очень познавательно. Узнаете, что для кременчужан очень значимо и за что так рьяно борется местная власть. Именно борется... с нами.

0
4 731
27 июля 2012 11:05

ferny,
а язык не заболит аж так лизать задницу мэра?

0
0
27 июля 2012 12:03

Надоша принадлежит Партии регионов! А Партия регионов для вас, милые женщины, сделала хороший подарок. Заставила вас работать дополнительные ПЯТЬ(!) лет до начала пенсии. Задумайтесь, стоит ли голосовать за кандидата от Партии рыгионов, кто бы ни был от неё кандидатом мажоритарником. В том числе и Надоша. Голосуйте за /агитация/

КАПУША, по Вашему, если человек имеет свою точку зрения, свое видение проблемы, и кого то вследствие этого поддерживает, то он что, сразу же задницу лижет???

0
158
27 июля 2012 12:14

Проститутке не место в Раде !!!

0
475
27 июля 2012 12:32

По-перше, Бабаєв нікуди недінеться, принаймні до кінця каденції мера. Він був вже депутатом і отді свідомо обрав головування у Кременчуці, а не ВРУ.

По-друге, оскільки дослідження замовили "прагматичні обласні регіонали", то і перемагає за цим дослідженням "потрібний регіонал".

До того ж не представлено достойних конкурентів. хто складав список претендентів на депутатсво? Чого, наприклад, у списку нема Бабаєва, зате є Бугайчук, який до ПР ніяким боком не відноситься. Відсутній Черниш голова кременчуцьких регіонів, де він?

0
804
D:
27 июля 2012 13:04

Vadovash,
+100
Но!!! Из указанных выше рейтинговых "субстанций", покажите хотя бы одну достойную!!! Ну а если и найдёте достойную, то она вряд ли "проходная". Вот так-то !!!
Да и не замарочивайтесь с выборами ! Не важно как Вы проголосуете - важно как Они посчитают! Об этом все говорят открыто ...Весёлых выходных!!!...

0
4 731
27 июля 2012 13:10

ednik,
Если человек имеет свое мнение, то это только может порадовать! А если человек просто ляпает языком, без каких либо подтверждений, и поет хвалебные оды мэру, то да, это как раз именно то занятие, о котором я написала выше. Пусть расскажет поподробней, что именно мэр сделал именно для ГОРОДА, а не во благо себе и своим приближенным

0
4 731
27 июля 2012 13:46

D,
Не важно как Вы проголосуете - важно как Они посчитают!

+100500!!!

0
0
27 июля 2012 14:22

Кто такой Надоша - тут даже коментировать глупо. 23.2% - это перепись полных кретинов и жертв зомбоящика.
Глухов. Это просто полный "пушистый северный зверек". Бывший парторг. Во ВНИПТПВАГОН ходила такая поговорка: - хотите что-то завалить - поручите Глухову. Просто, без коментариев.
Кличко. Может в Раде и пистюлей даст. Особо рьяным.
ПР. Кошмар. В квадрате.
Юлия Володимировна. Полный кошмар. В кубе.
ВО Свобода. Вчерашнее обьдинение с "опозицией". Алес капут. Сливайте воду. Северный пушной зверек.
Мадам Королевская. Совестный бизнес с сыном Ефремова из Пр. Тупая оттяжка голосов. Сама дама из серии: ТП. Автомобилисты поймут.
За кого гоосить!? Я в шоке. Северный пушной зверек.

0
0
27 июля 2012 14:32

Мда, я хотел спросить откуда в стране почти 20% дебилов, которые готовы голосовать за Рыгоналов, но после ремарки про маму сотрудника редакции все стало на свои места. Никогда эта страна не вылезет из BIG BIG ASS, потому что голосуем мы за тех, кто умеет входит в двери рады и кто уже давно крутится у власти. От так. У этой страны еще 40-50 лет будущего нет. Мне сваливать уже поздно, но детей своих я всеми правдами и неправдами постараюсь спровадить из Украины куда нить в более цивилизованную и ответственную страну.

0
0
27 июля 2012 14:40

Смешно читать все эти рейтинги выдуманные каким-то дауном.
этот список (ожиревших морд)в топку. Улыбнула мама работника редакции.

0
0
27 июля 2012 15:37

Цитата: Контролер Реальности
За кого гоосить!? Я в шоке.

Контролер Реальности, из двух зол выбирают меньшее! Голосовать нужно за кандидата от оппозиции и саму оппозицию, если хотим, что бы ПР не осталась у руля. Не за горами рыги и мужикам подымут пенсионный возраст до 65 лет. Это уже не скрывают и активисты-сторонники рыгионалов.

0
1 868
27 июля 2012 16:36

Проводя опрос на "свежеустановленных" детских площадках, бабушки-анализаторы задают один и тот же вопрос молодым мамам и и пенсионерам: "проголосуете ли вы за Бабева, если на выборах в Верховную Раду будет его кандидатура?" Разведка-боем, по-бабайковски!
Вопросы есть? wink

0
0
27 июля 2012 16:37

Акакий Сванидзе,
То что Бог проклял эту страну, я понял уже давно и поэтому мои дети уже живут за кордоном.

0
0
28 июля 2012 22:39

Надоша - далеко не найгірший варіант для вашого міста. Російськомовний. Має підприємницьку жилку. Що ви там не патякали - у Кременчука він нічого не вкрав. Якщо маєте іншу інформацію - будь ласка, в суд. Бо в Інтернетах можна все що завгодно сказати.

Центр Кременчука... Перетин вулиць ЛЄНІНА, ОКТЯБРЬСКОЙ та ПРОЛЄТАРСКОЙ. На що ви ще заслуговуєте, кременчужане? На яких депутатів? Жоден мер то не змінив. Ба більше - вулиця СВЄРДЛОВА!!! Він хоч був у вас? Бо Лєнін (він же Ульянов, він же Бланк по єврейському свійському праву) не те що у Кременчузі - взагалі на території України жодного разу не був. Залиште вулицю Гагаріна, Лєонова - дійсно позитивних постатей часів СРСР. Все інше - в смітник. Якщо ви це не зробите - будете і надалі у болоті своєму копирсатись.

0
0
28 июля 2012 23:06

Sturmvogel ви пане каламут запхніть собі в дупу свої поради. Я розумію, що вибори і робота у вас така. Але навіщо обсирати людей за рахунок яких плануєш харчуватись?
У нас в Кременчуці є вулиця Жовтнева. Цікаво з якого міста родом пан писака? Невже там немає подібних назв?

0
0
30 июля 2012 05:50

Мы очень безответственно относимся у выборам!
Голосуем на основании заголовков и рекламы, поэтому так и живем.
Нам нужны простые люди-депутаты, которые живут нашими интересами все пять лет.
Мы дожнны ставить им задачи, которые они должны выполнять!
Мы должны иметь право отозвать депутата в любой момент, если он не работает на нас!
Мы дожны видеть его задачи и его отчеты о проделанной работе!
Мы должны знать его годовой доход!
До тех пор пока мы не внесем в закон такие возможности, гарантирующие нам наши права и реализующие наш выбор, в списке кандидатов не увидим ни одной подходящей кандидатуры!
А сейчас мы своими руками выбираем тех, кто никогда не оправдает наши надежды на лучшую жизнь!

0
0
30 июля 2012 18:55

ferny,
Разве что передел бизнеса и по инвестициям откинул город на 10 лет назад.

0
0
31 июля 2012 14:23

а и вправду-накой нам такие названия? во Львове когда сносили памятник ленину-под ним были гранитные надгробия,шо мы держимся за это прошлое.ушел из жизни действительно выдающийся Богдан Ступка,так он намного больше сделал для своего народа чем сифилитик и террорист ульянов-ленин.давайте улицу кровожера и врага Украины переименуем именем действительно Сына Украины!хватит уже потакать тем кто за-пол кило гречки отца продаст.

0
0
2 августа 2012 12:28

Оновлення - шлях до прогресу та успіху! Бачимо як оновлюється Кременчук, як непросто він переживає зміни, що відбуваються в ньому, адже старе ніколи без бою не здається, це закон історичного матеріалізму -"закон єдності та боротьи протилежностей". В цьому суть руху - боротьба. Зараз перед кременчужанами черговий вибір і потрібно нести за свій вибір відповідальність. Аргументи працівниці телеграфу м`яко кажучи, шокують, адже тільки свідомий, раціональний і логічний вибір може бути апріорі. В такі цифри теж не вірю, бо вони нелогічні. А як вам Терен від опозиції? Це що сміх, чи прикол? У нас, що гідних кременчужан немає? А Олег Мейданович дійсно "на розхват". Менедженри його типу потрібні всюди, бо користь від них є і ефективність. Місто виграє від того, що він залишається міським головою, а Україна програє. Таке воно, життя!

0
471
8 августа 2012 12:01

Терен від об*єднаної опозиції - це якраз дуже перспективна кандидатура. Не олігарх, розумний, енергійний, відомий письменник (його твори є в шкільних підручниках), а головне - він НЕ ПРОДАВСЯ і не бігав із Бюту в регіони, як пан Надоша.

0
3 493
18 августа 2012 02:42

Для "ТЕЛЕГРАФА" феномен О.Надоши в том,что мы его в свое время выбрали в мэры,а его потом без нашего, народного, согласия сняли,это был плевок на Кременчугских избирателей из Полтавы.Я согласен,что пользы от него в РАДЕ как с козла молока,но проголосую за него,любят у нас некогда обиженных...да и других толковых кандидатур не вижу.

0
0
18 августа 2012 08:39

Oleg Olimp, выражайтесь яснее: "кроме партии регионов, других партий не вижу". А Надоша, чи кто другой, это вопрос второй.

0
3 212
18 августа 2012 10:40

Sturmvogel, больше проблем нет чем названия менять? сколько это денег потребует? нужно не только названия поменять, но и а все почтовые отделения (даже по миру) разослать исправления... а мне ПОФИГ как они называются... улица октябрьская у меня ассоциируется только с центром города, а пролетарская как ей перпендикулярная) на свердлова рынок стоит и фиг с ней) что, лучше если она бандеровская будет?

0
0
18 августа 2012 18:58

ednik,
пусть работают, а что на пенсию потом проживут такую мизерную? Пенсия - это уже одной ногой в гробу!

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх