Російські війська масовано атакували виробничі потужності «Нафтогазу» у Полтавській та Харківській областях. Про це повідомив голова правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Корецький.

За його словами, за останні два дні росіяни застосували щонайменше 4 балістичні ракети, зокрема з касетною бойовою частиною, а також дрони. Є руйнування.

Під час перевезення працівників одного з виробничих об’єктів пошкоджень зазнав вахтовий автобус. Люди не постраждали.

Фахівці оцінюють масштаби пошкоджень.

Нагадаємо, що вчора, 26 червня, у Миргородському районі зафіксували влучання російської ракети.

Спочатку було слово. Потім його відредагували.

facebook x telegram whatsapp viber
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *