Проєкт Інший Woman Camp – навчання і працевлаштування людеи? з порушенням зору або слуху

7.04.2021, 17:00 Переглядів: 2 192

 

Громадська організація «Інша Жінка» і Штаб волонтерів Кременчука продовжують реалізацію проєкту «Інший Woman Camp», який створений для навчання людей з інвалідністю сучасним професіям у IT-сфері, та їх подальшого працевлаштування.

Що вдалося зробити?


За участі членкинь ГО «Інша Жінка» і учасниць Бізнес-інкубатору для підтримки бізнесу в Кременчуці ми зібрали гроші, проводячи різноманітні майстер-класи. Неймовірні жінки інвестували свій час, знання і ресурси, навчаючи всіх бажаючих. На нашому сайті є повна відкрита виписка банківського рахунку, яка показує не тільки дохідну, а й розхідну частину коштів, задля того, аби кожен, хто нам допомогає, міг бачити їх використання.


 

Нещодавно відбулася зустріч з керівником громадської організації «Кременчуцька міська організація глухих» Геннадієм Сіренченко. Юлія Цибульська і Геннадій Сіренченко обговорили можливість включення людей з порушенням слуху до навчання сучасним професіям з працевлаштуванням, які ми пропонуємо у рамках проєкту.


Ми знайшли викладачів, які вже працюють в ІТ, мають порушення зору чи слуху та готові навчати, передавати свій практичний досвід іншим. Ноутбуки для навчання будуть надані за особистий кошт громадської організації «Інша Жінка». В умовах сьогоднішніх реалій для людини, яка отримує соціальну виплату/мінімальну заробітну плату, придбати сучасний девайс просто неможливо.


Ольга Репешко студентка Украінскої Академії лідерства, написала нам та запропонувала попрацювати волонтером. За кілька днів Оля зробила купу дзвінків ІТ-компаніям, кол-центрам і маркетинговим агенціям з метою встановити партнерство, гарантуючи офіційне стабільне працевлаштування.


 

Зараз кількість партнерів, які готові приймати наших випускників на роботу, невелика. Тому запрошуємо зацікавлених роботодавців до співпраці.


Тел. для довідок:

+38 050 149 70 63 Інна Бутенко

+38 067 782 28 64 Марина Куркач


Також на сайті є кнопка "Підтримати проєкт", за допомогою якої можна зробити благодійний внесок у два кліка. Усі залучені кошти ми спрямовуємо на оплату вартості навчання та на закупівлю необхідного комп'ютерного обладнання, щоб люди, які не можуть парцювати фізично, були забезпечені віддаленим доступом і працювали вдома.


Хто хоче долучитися - завжди раді! ?

https://www.divergentwoman.com/womancamp


Дуже сподіваємося, що працевлаштування людей з інвалідністю стане справою всього суспільства і у кожного з нас з'явиться бачення самої Людини, а не тільки висновків з медичної карти.

Автор: прес-служба ГО "ІНША ЖІНКА"
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Громадська організація Інша Жінка була створена у 2018 році

Актив організації - жінки, які є експертками та досягли результатів, кожна у своїй галузі: бізнесі, суспільній роботі, мистецтві та творчості, та готові приділяти час суспільно-важливим проектам, ділитися досвідом, підтримувати інших. І він постійно зростає

Наша мета - розбудувати спільноту освіченого суспільства, в якому інтелект буде трендом, а гендерна рівність - запорукою економічного зростання в суспільстві

Громадська організація Інша Жінка за 2 роки існування реалізувала багато ініціатив у підтримку гендерної рівності, розвитку жіночого підприємництва та попередження домашнього насильства, в тому числі через фінансову незалежність. На запрошення Іншої Жінки Кременчук відвідали Ніна Левчук, Марія Єфросиніна, Ольга Фреймут, яка запропонувала бути Амбасадором організації. У 2019 році був реалізований пілотний проект школи бізнесу для жінок, переможниця якого отримала 30 000 грн на розвиток власної справи та відкрила соціальний центр з вивчення іноземних мов. Зараз Інша Жінка створює Бізнес-інкубатор з розвитку жіночих ініціатив у Кременчуці, проект є грантовим та допомагає жінкам абсолютно безкоштовно отримати якісну бізнес-освіту та широку медійну підтримку їх майбутніх проектів, партнерів та партнерок, перший офіс, інформаційну підтримку.

Ця рубрика - про нас та нашу діяльність, про можливості для жінок та перспективи розвитку нашого міста. Долучитись до нас можна на нашому сайті

www.divergentwoman.com

А також на офіційній сторінці у ФБ

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова ГО «Інша Жінка» Юлія Цибульська

Схожі матеріали:Свіжий випуск (№ 25 від 20 червня 2024)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх