Інша Жінка: комусь потрібна допомога одягом та взуттям? Дайте нам про це знати

15.03.2021, 15:00 Переглядів: 1 641

 

Хоча громадська організація «Інша Жінка» за своєю статутною діяльністю займається питаннями гендерної рівності та доступу до сучасної освіти всіх без виключення, до нас останнім часом почала стікатися благодійна допомога у вигляді речей, взуття, апаратів медичних, книжок тощо.

Оскільки є люди, які довіряють нам цю місію - передати в руки тих, хто цього дійсно потребує, - ми не можемо взяти та просто відвезти ці речі у будинки-інтернати тощо. Впевнені, що кількість людей, які опікуються такими будинками, велика - а тому ми хочемо допомагати адресно тим людям, які опинились у тяжких життєвих обставинах та, з різних причин, не отримують жодної допомоги.


Отже, якщо у вас:


- є знайома самотня мати-одиначка, яка працює з ранку до ночі та самотужки виховує дітей, яким би новий одяг не заважав зовсім


- поряд живе сусід/сусідка, що потребують допомоги, але вони, в силу своєї сором'язливості, не звертаються за нею


- є знайомі сім'ї чи ви знаєте про таких, які потерпають від тяжких життєвих обставин та їм потрібна допомога, дайте,


будь ласка, дайте нам знати - та ми, спільно з Вами та за Вашої участі, передамо їм частину речей, які зберігаються у нас (одяг, взуття, верхній одяг, сумки)


Одяг розрахований на хлопчиків 9-12 років, на зріст приблизно 128-140 см. Присутній верхній теплий одяг, жакети, джинси, сорочки, також взуття міжсезонне. Всі речі в дуже гарному стані, чисті, відремонтовані, упаковані.

Більше фото речей можна подивитись у фейсбук-групі Штаб волонтерів Кременчука – проєкту, який також був ініційований нашою організацією у відповідь на пандемію COVID-19 навесні 2020 року.


Повідомити можна за телефоном організації 050 149 70 63


Дякуємо всім за активність та добре серце!


 


 


 

Автор: прес-служба ГО "ІНША ЖІНКА"

Підтримай Кременчуцький ТелеграфЪ

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Громадська організація Інша Жінка була створена у 2018 році

Актив організації - жінки, які є експертками та досягли результатів, кожна у своїй галузі: бізнесі, суспільній роботі, мистецтві та творчості, та готові приділяти час суспільно-важливим проектам, ділитися досвідом, підтримувати інших. І він постійно зростає

Наша мета - розбудувати спільноту освіченого суспільства, в якому інтелект буде трендом, а гендерна рівність - запорукою економічного зростання в суспільстві

Громадська організація Інша Жінка за 2 роки існування реалізувала багато ініціатив у підтримку гендерної рівності, розвитку жіночого підприємництва та попередження домашнього насильства, в тому числі через фінансову незалежність. На запрошення Іншої Жінки Кременчук відвідали Ніна Левчук, Марія Єфросиніна, Ольга Фреймут, яка запропонувала бути Амбасадором організації. У 2019 році був реалізований пілотний проект школи бізнесу для жінок, переможниця якого отримала 30 000 грн на розвиток власної справи та відкрила соціальний центр з вивчення іноземних мов. Зараз Інша Жінка створює Бізнес-інкубатор з розвитку жіночих ініціатив у Кременчуці, проект є грантовим та допомагає жінкам абсолютно безкоштовно отримати якісну бізнес-освіту та широку медійну підтримку їх майбутніх проектів, партнерів та партнерок, перший офіс, інформаційну підтримку.

Ця рубрика - про нас та нашу діяльність, про можливості для жінок та перспективи розвитку нашого міста. Долучитись до нас можна на нашому сайті

www.divergentwoman.com

А також на офіційній сторінці у ФБ

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова ГО «Інша Жінка» Юлія ЦибульськаСвіжий випуск

№ 20 від 19 травня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх