Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 28.09.2020 12:00
Підтверджені:
Україна201305
Кременчук257
Хворі:
Україна108856
Кременчук63
Одужало:
Україна88453
Кременчук186
Померло:
Україна3996
Кременчук8

Не ревізія, а допомога. Як Інша Жінка збирається реформувати шкільне харчування

13.02.2020, 11:00 Переглядів: 2 224

 

Кременчук, ти готовий до змін? Долучайся до цієї спільноти та приймай активну участь у реформуванні системи харчування дітей в школах.

Нове Шкільне Харчування – це проект з покращення культури харчування у школах України, заснований кулінарним експертом Євгеном Клопотенко.


Метою програми “Нове шкільне харчування” є підвищення та поширення рівня культури здорового харчування у навчальних закладах. У рамках проекту було розроблено “Збірник рецептів страв для харчування дітей шкільного віку в навчальних та оздоровчих закладах”, а також план впровадження нової шкільної культури харчування у шкільні їдальні по всій Україні.


Громадська організація Інша Жінка / Divergent Woman долучилася до цієї ініціативи та є лідером змін Cult Food в регіоні. Ми хочемо допомогти змінити харчові звички батьків та дітей, звернути увагу на важливість правильного та раціонального харчування для підвищення якості життя, гарного самопочуття та здоров’я нації.


 
Команда #cultfoodкременчук


Перша зустріч ініціативної групи від громадської організації Інша Жінка / Divergent Woman відбулася 9 грудня цього року. Конструктивно та ефективно опрацювали питання, якими будемо опікуватися та план найближчих дій, розставили строки виконання.


Ініціативна група - це ядро проекту у Кременчуці. 5 жінок, які є не лише мамами, але й серед них: експертки у сферах правильного харчування, педагогині з досвідом роботи у загальноосвітніх закладах міста, психологині, реформаторки освітнього процесу та громадські активістки з принциповою позицією.


Юлія Цибульська - голова ГО "Інша Жінка", ідеолог та імплементатор ініціатив організації та багатьох загальноміських проектів. Керує освітнім центром Інша Освіта, який є найсучаснішим позашкільним закладом в місті. Вміє організовувати людей та процеси, тому має певну візію на впровадження Нового шкільного харчування по-іншому.


Олена Куроп'ятник - педагог з багаторічним стажем, освітянка за фахом, розуміється на внутрішніх процесах у загальноосвітньому закладі, знає, як виглядає, смакує шкільне харчування з власного досвіду.


Інна Бутенко - психологиня. яка вміє переконати вас у тому, чому важливо вміти набувати здорових звичок з дитинства, чому важлива підтримка сім'ї та що виховання харчових звичок у дитини - це також робота. Щоденна домашня робота.


Світлана Череда - спеціалість зі здорового харчування, розуміється на поживній цінності продуктів, має безліч простих в приготуванні, недорогих, корисних та смачних рецептів. які зроблять ваше харчування різноманітним, цікавим та корисним.


Світлана Мандриченко - мати двох дітей, якій небайдуже їх здоров'я. У зв'язку з певними проблемами зі здоров'ям, діти мають харчуватися виключно теплою їжею, тому вони беруть її з дому у ланч-боксах, що підігріваються. Готова допомагати впроваджувати ініціативи та організовувати для цього батьків школи, де навчаються власні діти.


Тому далі обов’язково буде...

#новешкільнехарчуваннякременчук #cultfoodкременчук

Автор: прес-служба ГО "ІНША ЖІНКА"
компанія «Інтера Люкс»
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Громадська організація Інша Жінка була створена у 2018 році

Актив організації - жінки, які є експертками та досягли результатів, кожна у своїй галузі: бізнесі, суспільній роботі, мистецтві та творчості, та готові приділяти час суспільно-важливим проектам, ділитися досвідом, підтримувати інших. І він постійно зростає

Наша мета - розбудувати спільноту освіченого суспільства, в якому інтелект буде трендом, а гендерна рівність - запорукою економічного зростання в суспільстві

Громадська організація Інша Жінка за 2 роки існування реалізувала багато ініціатив у підтримку гендерної рівності, розвитку жіночого підприємництва та попередження домашнього насильства, в тому числі через фінансову незалежність. На запрошення Іншої Жінки Кременчук відвідали Ніна Левчук, Марія Єфросиніна, Ольга Фреймут, яка запропонувала бути Амбасадором організації. У 2019 році був реалізований пілотний проект школи бізнесу для жінок, переможниця якого отримала 30 000 грн на розвиток власної справи та відкрила соціальний центр з вивчення іноземних мов. Зараз Інша Жінка створює Бізнес-інкубатор з розвитку жіночих ініціатив у Кременчуці, проект є грантовим та допомагає жінкам абсолютно безкоштовно отримати якісну бізнес-освіту та широку медійну підтримку їх майбутніх проектів, партнерів та партнерок, перший офіс, інформаційну підтримку.

Ця рубрика - про нас та нашу діяльність, про можливості для жінок та перспективи розвитку нашого міста. Долучитись до нас можна на нашому сайті

www.divergentwoman.com

А також на офіційній сторінці у ФБ

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова ГО «Інша Жінка» Юлія ЦибульськаВверх