Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 04.04.2020 10:00
Підтверджені:
Україна1096
Кременчук5
Хворі:
Україна1045
Кременчук5
Вилікувалось:
Україна23
Кременчук0
Померло:
Україна28
Кременчук0

Не ревізія, а допомога. Як Інша Жінка збирається реформувати шкільне харчування

13.02.2020, 11:00 Просмотров: 1 673

 

Кременчук, ти готовий до змін? Долучайся до цієї спільноти та приймай активну участь у реформуванні системи харчування дітей в школах.

Нове Шкільне Харчування – це проект з покращення культури харчування у школах України, заснований кулінарним експертом Євгеном Клопотенко.


Метою програми “Нове шкільне харчування” є підвищення та поширення рівня культури здорового харчування у навчальних закладах. У рамках проекту було розроблено “Збірник рецептів страв для харчування дітей шкільного віку в навчальних та оздоровчих закладах”, а також план впровадження нової шкільної культури харчування у шкільні їдальні по всій Україні.


Громадська організація Інша Жінка / Divergent Woman долучилася до цієї ініціативи та є лідером змін Cult Food в регіоні. Ми хочемо допомогти змінити харчові звички батьків та дітей, звернути увагу на важливість правильного та раціонального харчування для підвищення якості життя, гарного самопочуття та здоров’я нації.


 
Команда #cultfoodкременчук


Перша зустріч ініціативної групи від громадської організації Інша Жінка / Divergent Woman відбулася 9 грудня цього року. Конструктивно та ефективно опрацювали питання, якими будемо опікуватися та план найближчих дій, розставили строки виконання.


Ініціативна група - це ядро проекту у Кременчуці. 5 жінок, які є не лише мамами, але й серед них: експертки у сферах правильного харчування, педагогині з досвідом роботи у загальноосвітніх закладах міста, психологині, реформаторки освітнього процесу та громадські активістки з принциповою позицією.


Юлія Цибульська - голова ГО "Інша Жінка", ідеолог та імплементатор ініціатив організації та багатьох загальноміських проектів. Керує освітнім центром Інша Освіта, який є найсучаснішим позашкільним закладом в місті. Вміє організовувати людей та процеси, тому має певну візію на впровадження Нового шкільного харчування по-іншому.


Олена Куроп'ятник - педагог з багаторічним стажем, освітянка за фахом, розуміється на внутрішніх процесах у загальноосвітньому закладі, знає, як виглядає, смакує шкільне харчування з власного досвіду.


Інна Бутенко - психологиня. яка вміє переконати вас у тому, чому важливо вміти набувати здорових звичок з дитинства, чому важлива підтримка сім'ї та що виховання харчових звичок у дитини - це також робота. Щоденна домашня робота.


Світлана Череда - спеціалість зі здорового харчування, розуміється на поживній цінності продуктів, має безліч простих в приготуванні, недорогих, корисних та смачних рецептів. які зроблять ваше харчування різноманітним, цікавим та корисним.


Світлана Мандриченко - мати двох дітей, якій небайдуже їх здоров'я. У зв'язку з певними проблемами зі здоров'ям, діти мають харчуватися виключно теплою їжею, тому вони беруть її з дому у ланч-боксах, що підігріваються. Готова допомагати впроваджувати ініціативи та організовувати для цього батьків школи, де навчаються власні діти.


Тому далі обов’язково буде...

#новешкільнехарчуваннякременчук #cultfoodкременчук

Автор: прес-служба ГО "ІНША ЖІНКА"
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Ми - громадська організація «Інша Жінка», що була народжена задля того, аби популяризувати сучасну освіту та доступ до неї в межах України та за її кордонами. Інший вектор нашої діяльності - це досягнення гендерної рівності, в тому числі і за допомогою просвітницько-освітніх проектів.

Як ми будемо досягати поставлених цілей та в який спосіб, чому вам варто бути з нами та які переваги ви отримаєте, хто вона - інша жінка - про це ми обов`язково розкажемо пізніше.

А зараз дозвольте вас ще раз привітати у нас на сторінці та побажати нам спільних перемог! Все тільки починається! У нас зовсім скоро буде цікавий та інформативний сайт, а зараз долучитися до нашої ініціативи можна у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм за посиланням:

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова

ГО «Інша Жінка» Юлія ЦибульськаВверх