Бізнес-сніданок з Іншими Жінками. Вже завтра

16.12.2019, 16:30 Просмотров: 859

 

17 грудня о 09:00 Інші жінки зустрічаються в кафе Кофан, що на вул. Гагаріна, аби говорити про невдачі, які сприяють успіху.


Успіху неможливо навчитися, бо шлях у кожної свій. А от як виходити з будь-якої складної ситуації переможцем, як обертати будь-які складнощі собі на користь - так, цього варто повчитися у інших. 

Нашою чотирнадцятою спікеркою буде Надія Одношевна - дівчина, яка ламає стереотипи та у свої тридцять має певний життєвий досвід, який вражає та захоплює. Вона пройшла шлях від розклейщиці оголошень до власницi сервiсу - шлях у 10 рокiв, яким поділиться саме з вами.


Про що піде мова протягом нашого бізнес-сніданку?


- як розпочати власну справу в час економiчноi кризи
- як з домашньої та заляканої стати дiєвою та активною
- як довести своє право на думку, на позицiю та стати "своєю" в "чоловiчому" бiзнесi, не втративши жiночностi
- як не ховати свою мрiю, не дивлячись на те, що кажуть знайомi, друзi, мама


За словами Надії, «Моє завдання - поставити задачi iншим, аби їх успiшно виконали. Мiсiя служити людям та країні -зараз вона втiлюється у вiдновленнi мого руху, я рухаю життя та прискорюю виконання процесiв». Позиція, яка заслуговує на увагу.


Вартість участі - 100 грн*


*зібрані кошти будуть направлені виключно на популяризацію ініціатив ГО "Інша Жінка" та на створення додаткового ресурсу для підтримки інших жінок в бізнесі та самореалізації?? У звязку з обмеженою кількостю місць (15 учасниць), реєстрація обов'язкова?? 


Форма для реєстрації тут

Автор: прес-служба ГО Інша Жінка
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Ми - громадська організація «Інша Жінка», що була народжена задля того, аби популяризувати сучасну освіту та доступ до неї в межах України та за її кордонами. Інший вектор нашої діяльності - це досягнення гендерної рівності, в тому числі і за допомогою просвітницько-освітніх проектів.

Як ми будемо досягати поставлених цілей та в який спосіб, чому вам варто бути з нами та які переваги ви отримаєте, хто вона - інша жінка - про це ми обов`язково розкажемо пізніше.

А зараз дозвольте вас ще раз привітати у нас на сторінці та побажати нам спільних перемог! Все тільки починається! У нас зовсім скоро буде цікавий та інформативний сайт, а зараз долучитися до нашої ініціативи можна у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм за посиланням:

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова

ГО «Інша Жінка» Юлія ЦибульськаВверх