Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 02.07.2020 08:50
Підтверджені:
Україна45887
Кременчук119
Хворі:
Україна24649
Кременчук7
Одужало:
Україна20053
Кременчук108
Померло:
Україна1185
Кременчук4

Запрошуємо всіх з 16:00 на літню сцену Придніпровського парку, відбудеться благодійний шопінг дизайнерських речей за смішні гроші

27.09.2019, 15:00 Переглядів: 1 378

з 19:00 до 20:30 на вас чекає кінопоказ під відкритим небом


 

На фестивалі жінок буде саксофон, благодійний шопінг та спікерка з Києва!


ГО «Інша Жінка», організатор жіночого фестивалю «Жінки в НЕвеликому місті»


Основний захід відбудеться 27 вересня з 16:00 до 19:00 на Літній сцені Придніпровського парку, а з 19:00 до 20:30 на вас чекає кінопоказ під відкритим небом. 


Програма, яку підготували до Дня міста 

Будуть працювати дві паралельні локації - спікер-зона та зона з майстер-класами з бізнесу, зі здорового харчування, з фотопозування, зі стилю та як вдягнутися розкішно, але недорого.


У спікер-зоні будуть виступати кременчужанки-членкині ГО «Інша Жінка», які презентують результати своєї діяльності, переможниця іншої школи бізнесу для жінок, яка поділиться своїми враженнями та доставили участі у проекті,  а головною родзинкою буде виступ Ольги Неманежиноі, голови ГО «Рада Жіночих ініціатив», експертки міжнародного рівня, яка працювала радницею при Кабміні, РНБО та ВРУ та навчалася за кордоном. Ольга  обіцяє вас запевнити в тому, чому нам важливо об’єднуватись і що гендер - то не страшно, і вигідно як жінкам, так і чоловікам. 


Також буде працювати зона з майстер-класами з бізнесу, зі здорового харчування, з фотопозування, зі стилю та як вдягнутися розкішно, але недорого.


На благодійному шопінгу будуть презентовані дизайнерські вживані речі за смішні гроші, прибуток від яких частково (50%) піде на покриття витрат по організації фестивалю та на підтримку наших ініціатив. Також тут ви зможете придбати речі українських та кременчуцьких дизайнерів, взуття.


Розважати на жіночому фесті буде ді-джей та супер-ведуча. Для гостей фестивалю буде грати жива музика, саксофон та вокал, відбудеться показ колекції від модельної агенції, виступ танцювальних колективів міста 


Як запевняють організатори, вони зроблять все, аби кожна жінка знайшла для себе щось своє на цьому фестивалі.
Автор: прес-служба ГО Інша Жінка
компанія «Інтера Люкс»
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Ми - громадська організація «Інша Жінка», що була народжена задля того, аби популяризувати сучасну освіту та доступ до неї в межах України та за її кордонами. Інший вектор нашої діяльності - це досягнення гендерної рівності, в тому числі і за допомогою просвітницько-освітніх проектів.

Як ми будемо досягати поставлених цілей та в який спосіб, чому вам варто бути з нами та які переваги ви отримаєте, хто вона - інша жінка - про це ми обов`язково розкажемо пізніше.

А зараз дозвольте вас ще раз привітати у нас на сторінці та побажати нам спільних перемог! Все тільки починається! У нас зовсім скоро буде цікавий та інформативний сайт, а зараз долучитися до нашої ініціативи можна у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм за посиланням:

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова

ГО «Інша Жінка» Юлія Цибульська

Схожі матеріали:Вверх