Юлія Цибульська перемогла у міському етапі конкурсу "Успішна жінка Полтавщини-2018"

8.04.2019, 10:20 Переглядів: 2 703

Голова ГО "Інша Жінка" перемогла у міському етапі конкурсу на звання успішної жінки регіону, у категорії - громадський діяч.


Як написала Юлія Цибульська на своїй сторінці у Фейсбук, одразу після оголошення офіційних результатів, "Вчора відбулося засідання Тимчасової комісії першого етапу обласного конкурсу «Успішна Жінка Полтавщини»Оскільки я фізично не мала змоги бути присутньою на засіданні, а учасниці повинні були презентувати свої досягнення особисто, я вирішила використати сучасні технології та записати відео звернення.


Витративши декілька годин на невдалі спроби завантажити його на файлообмінник чи на YouTube, мені вдалося це зробити лише на ФБ, ось чому вчора з’явилося це звернення у стрічці та я отримала багато повідомлень з підтримкою.


Дякую всім, хто відреагував та написав мені, з такою підтримкою я відчуваю, що ми зможемо все! Я вдячна знайомим та незнайомим людям, які схильні до моєї діяльності та підтримують проекти, що ми започатковуємо! Щодо голосування - переможниць буде обрано на засіданні обласної комісії, тому лінку на публічне голосування не буде.


Я вітаю інших жінок, що перемогли у першому етапі, та бажаю всім успіху і перемоги, звісно!"


Також згодом голова ГО "Інша Жінка" Юлія Цибульська дала розгорнуте інтерв'ю одному з кременчуцьких каналів, де поговорили про: 

Як стають успішними?
Хто вона - інша жінка?
Освіта, як не крути, потребує зусиль. Що заважає вчити мови?
Можливості для кожного та кожної. Чому варто не пройти повз.


Також Юлія поділилася власною історією успіху, оскільки є засновницею та фундаторкою багатьох власних зареєстрованих торгових марок: освітнього центру «Інша Освіта», школи ІТ-освіти doIT school та туристичного центру Kosmopolit.UA.

Ефір вийшов цікавий, розмова була відвертою та динамічною, тому ці 40 хвилин того точно варті. Перевірте самі! 


Посилання на відеоАвтор: прес-служба ГО Інша Жінка
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Громадська організація Інша Жінка була створена у 2018 році

Актив організації - жінки, які є експертками та досягли результатів, кожна у своїй галузі: бізнесі, суспільній роботі, мистецтві та творчості, та готові приділяти час суспільно-важливим проектам, ділитися досвідом, підтримувати інших. І він постійно зростає

Наша мета - розбудувати спільноту освіченого суспільства, в якому інтелект буде трендом, а гендерна рівність - запорукою економічного зростання в суспільстві

Громадська організація Інша Жінка за 2 роки існування реалізувала багато ініціатив у підтримку гендерної рівності, розвитку жіночого підприємництва та попередження домашнього насильства, в тому числі через фінансову незалежність. На запрошення Іншої Жінки Кременчук відвідали Ніна Левчук, Марія Єфросиніна, Ольга Фреймут, яка запропонувала бути Амбасадором організації. У 2019 році був реалізований пілотний проект школи бізнесу для жінок, переможниця якого отримала 30 000 грн на розвиток власної справи та відкрила соціальний центр з вивчення іноземних мов. Зараз Інша Жінка створює Бізнес-інкубатор з розвитку жіночих ініціатив у Кременчуці, проект є грантовим та допомагає жінкам абсолютно безкоштовно отримати якісну бізнес-освіту та широку медійну підтримку їх майбутніх проектів, партнерів та партнерок, перший офіс, інформаційну підтримку.

Ця рубрика - про нас та нашу діяльність, про можливості для жінок та перспективи розвитку нашого міста. Долучитись до нас можна на нашому сайті

www.divergentwoman.com

А також на офіційній сторінці у ФБ

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова ГО «Інша Жінка» Юлія Цибульська

Схожі матеріали:Свіжий випуск (№ 11 від 14 березня 2024)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх