Юлія Цибульська перемогла у міському етапі конкурсу "Успішна жінка Полтавщини-2018"

8.04.2019, 10:20 Просмотров: 651

Голова ГО "Інша Жінка" перемогла у міському етапі конкурсу на звання успішної жінки регіону, у категорії - громадський діяч.


Як написала Юлія Цибульська на своїй сторінці у Фейсбук, одразу після оголошення офіційних результатів, "Вчора відбулося засідання Тимчасової комісії першого етапу обласного конкурсу «Успішна Жінка Полтавщини»Оскільки я фізично не мала змоги бути присутньою на засіданні, а учасниці повинні були презентувати свої досягнення особисто, я вирішила використати сучасні технології та записати відео звернення.


Витративши декілька годин на невдалі спроби завантажити його на файлообмінник чи на YouTube, мені вдалося це зробити лише на ФБ, ось чому вчора з’явилося це звернення у стрічці та я отримала багато повідомлень з підтримкою.


Дякую всім, хто відреагував та написав мені, з такою підтримкою я відчуваю, що ми зможемо все! Я вдячна знайомим та незнайомим людям, які схильні до моєї діяльності та підтримують проекти, що ми започатковуємо! Щодо голосування - переможниць буде обрано на засіданні обласної комісії, тому лінку на публічне голосування не буде.


Я вітаю інших жінок, що перемогли у першому етапі, та бажаю всім успіху і перемоги, звісно!"


Також згодом голова ГО "Інша Жінка" Юлія Цибульська дала розгорнуте інтерв'ю одному з кременчуцьких каналів, де поговорили про: 

Як стають успішними?
Хто вона - інша жінка?
Освіта, як не крути, потребує зусиль. Що заважає вчити мови?
Можливості для кожного та кожної. Чому варто не пройти повз.


Також Юлія поділилася власною історією успіху, оскільки є засновницею та фундаторкою багатьох власних зареєстрованих торгових марок: освітнього центру «Інша Освіта», школи ІТ-освіти doIT school та туристичного центру Kosmopolit.UA.

Ефір вийшов цікавий, розмова була відвертою та динамічною, тому ці 40 хвилин того точно варті. Перевірте самі! 


Посилання на відеоАвтор: прес-служба ГО Інша Жінка
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Ми - громадська організація «Інша Жінка», що була народжена задля того, аби популяризувати сучасну освіту та доступ до неї в межах України та за її кордонами. Інший вектор нашої діяльності - це досягнення гендерної рівності, в тому числі і за допомогою просвітницько-освітніх проектів.

Як ми будемо досягати поставлених цілей та в який спосіб, чому вам варто бути з нами та які переваги ви отримаєте, хто вона - інша жінка - про це ми обов`язково розкажемо пізніше.

А зараз дозвольте вас ще раз привітати у нас на сторінці та побажати нам спільних перемог! Все тільки починається! У нас зовсім скоро буде цікавий та інформативний сайт, а зараз долучитися до нашої ініціативи можна у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм за посиланням:

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова

ГО «Інша Жінка» Юлія ЦибульськаВверх