Хто вона – інша жінка?

28.02.2019, 13:12 Просмотров: 676

   

 

Громадська організація «Інша Жінка» була створена задля того, аби об’єднувати жінок, що прагнуть розвитку та які є іншими, - розповідає голова громадської організації «Інша Жінка»Юлія Цибульська.


Хто вона – інша жінка та чому вона є іншою?

На наше глибоке переконання,  Інша Жінка – це самодостатня жінка, яка плекає власну особистість, аби мати змогу:

1)      Впливати. Її думка віднині важлива та до неї прислухаються. Вона прагне поваги до себе та з повагою відноситься до оточуючих. Вона вміє приймати конструктивні рішення та співпрацювати. 

2)      Розвиватися. Як духовно, так і фізично. Вона – гармонійна особистість, а тому приділяє увагу як своїй зовнішності, так і духовному розвитку. Вона має власний стиль та не намагається копіювати інших. Вона щиро захоплюється успіхами інших та вміє програвати.

3)      Вчитися. Вона постійно вчиться та багато читає. Вона вміє відрізняти правдиву інформацію від фальшивої та не піддається на провокації. Вона готова визнавати свої помилки та вміє аналізувати їх.

4)      Бачить перед собою нові перспективи та шукає їх. Вона кожного дня ставить собі досяжні цілі та її життя має певне спрямування. Вона вміє розставляти пріоритети та ефективно використовує  час, аби все встигати.

5)      Живе цікавим та наповненим життям. Тим, яким вона його представляє. Тим, яке їй не нав’язує суспільна думка чи стереотипне мислення. Тим, яким їй жити комфортно та в якому вона почуває себе щасливою.

6)      Хоче відчувати свою значимість. Кожна жінка – унікальна. З точки зору особистості, досвіду, світогляду. Тому кожна заслуговує на те, аби мати значення тут і зараз. Завжди.

7)      Реалізовує свій потенціал. Йде вперед. Не боїться розпочинати щось нове. Займається тим, що приносить їй задоволення.

8)      Має обґрунтовані амбіції та плани на життя. Бути амбітною – це гарна якість. Це внутрішній стрижень, що є запорукою руху вперед.

9)      Хоче та може допомагати іншим, готова бути волонтером. Вміє бути співучасною та проявляти емпатію. Допомагати іншим. Безкоштовно та безкорисливо.


Якщо у деяких пунктах ви впізнаєте себе, або хочете такою стати – долучайтеся до нашої спільноти, ми підтримуємо кожну жінку, що звертається до нас., - закликає Юлія Цибульська


Долучайтеся до нас у соціальних мережах:

Фейбук #divergentwoman

та Інстаграм #іншажінка


Автор: прес-служба ГО Інша Жінка
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Ми - громадська організація «Інша Жінка», що була народжена задля того, аби популяризувати сучасну освіту та доступ до неї в межах України та за її кордонами. Інший вектор нашої діяльності - це досягнення гендерної рівності, в тому числі і за допомогою просвітницько-освітніх проектів.

Як ми будемо досягати поставлених цілей та в який спосіб, чому вам варто бути з нами та які переваги ви отримаєте, хто вона - інша жінка - про це ми обов`язково розкажемо пізніше.

А зараз дозвольте вас ще раз привітати у нас на сторінці та побажати нам спільних перемог! Все тільки починається! У нас зовсім скоро буде цікавий та інформативний сайт, а зараз долучитися до нашої ініціативи можна у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм за посиланням:

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова

ГО «Інша Жінка» Юлія ЦибульськаВверх