Громадська організація «Інша Жінка» 18 лютого провела першу установчу зустріч жінок

22.02.2019, 17:30 Просмотров: 1 502

 

Громадська організація «Інша Жінка» 18 лютого провела першу установчу зустріч жінок, що займають активу життєву позицію та є представницями бізнесу, культури, освіти, громадського сектору, влади та готові допомагати іншим, з метою розбудови спільного плану роботи в рамках ініціатив, що мають на меті підтримку жіночого підприємництва в Кременчуці та регіоні. 


За словами голови громадської організації «Інша Жінка» Юлії Цибульської, в Кременчуці немає реально діючої організації, яка б представляла інтереси жінок в суспільно-політичному житті та допомагала відстоювати та захищати інтереси жінок.

«Ми вирішили об’єднати активних, впливових, жінок-лідерок, жінок, що мають чітку та зрозумілу життєву позицію та готові допомагати іншим», - розповідає Юлія Цибульська.


Та додає:

«В нас багато планів на майбутнє та ми звикли діяти замість того, аби обіцяти - тому вже працюємо над спільним соціальним проектом під робочою назвою «Академія жіночого лідерства та підприємництва», який підтримає тих жінок, що прагнуть розпочати власну справу,  мають ідею та не мають відповідних знань та досвіду. Реалізація проекту допоможе збільшити кількість само зайнятих жінок та об’єднати навколо себе жіночий актив нашого міста.

Ми вибудуємо ефективний нетворкінг, основою якого буде взаємодопомога та вирішення проблем жінок через навчальні програми, обмін досвідом, менторську підтримку, спільні заходи тощо. Жінки повинні зрозуміти, що тільки об’єднавшись, ми зможемо досягти більшого. Один в полі не воїн, тому я закликаю до партнерства всіх жінок, що є небайдужими до того, що відбувається навколо та що прагнуть розвитку».

 
На порядку денному зустрічі було вітальне слово від голови ГО «Інша Жінка» Цибульської Юлії, знайомство з учасницями-менторками проекту Академії жіночого лідерства та підприємництва.  


Зустріч вийшла дуже атмосферною та теплою, оскільки жінки ділились своїм досвідом та проблемами, і ми зрозуміли, що в нас є багато спільного. Я вдячна кожній учасниці, що вирішила доєднатися до нашої ініціативи. Нам є чого прагнути та заради чого об’єднуватися. Наш девіз - через освіту до гендерної рівності. І ми починаємо робити реальні справи», - підсумувала голова ГО «Інша Жінка»  Юлія Цибульська. 


Через освіту до гендерної рівності!

Громадська організація, що об’єднує жінок, які є іншими

Т. 067 531 77 16

 


Автор: прес-служба ГО Інша Жінка
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Ми - громадська організація «Інша Жінка», що була народжена задля того, аби популяризувати сучасну освіту та доступ до неї в межах України та за її кордонами. Інший вектор нашої діяльності - це досягнення гендерної рівності, в тому числі і за допомогою просвітницько-освітніх проектів.

Як ми будемо досягати поставлених цілей та в який спосіб, чому вам варто бути з нами та які переваги ви отримаєте, хто вона - інша жінка - про це ми обов`язково розкажемо пізніше.

А зараз дозвольте вас ще раз привітати у нас на сторінці та побажати нам спільних перемог! Все тільки починається! У нас зовсім скоро буде цікавий та інформативний сайт, а зараз долучитися до нашої ініціативи можна у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм за посиланням:

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова

ГО «Інша Жінка» Юлія ЦибульськаВверх