ТОВ “Місто для людей Кременчук” змінило назву

2.11.2017, 14:00 Переглядів: 2 711

 

Товариство з обмеженою відповідальністю “Місто для людей Кременчук” повідомляє про зміну своєї назви на “Керуюча компанія “Будсервіс”.

Товариство з обмеженою відповідальністю “Місто для людей Кременчук” з 02.08.2021 р змінило свою назву на Товариство з обмеженою відповідальністю “Керуюча компанія “Будсервіс”.

Звертаємо увагу, що змінилася лише назва компанії, а організаційно-правова форма, ідентифікаційний код юридичної особи, місцезнаходження, банківські реквізити залишилися без змін.

Про відповідні зміни співвласники багатоповерхових будинків, що обслуговує компанія, поінформовані шляхом розміщення оголошень на під’їздах.

Автор: Пресслужба ТОВ «КК «Будсервіс»
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "Будсервіс":

Будсервіс

Про компанію КК "Будсервіс".

Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів. Керуюча компанія обслуговує територію Крюківського району міста Кременчука.

В обслуговування будинків та прибудинкової території входять такі роботи:

  • - Прибирання прибудинкової території
  • - Технічне обслуговування ліфтів, енергопостачання ліфтів.
  • - Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації.
  • - Дератизація, дезінсекція.
  • - Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
  • - Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення централізованого опалення, зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження.
  • - Освітлення місць загального користування, підвалів та підкачування води.

НАША АДРЕСА: Україна, м.Кременчук, вул.Велика Набережна,17

ТЕЛЕФОН: +38 (067) 341-41-41

НАПИСАТИ НАМ на email: 35868931@ukr.netСвіжий випуск

№ 47 від 24 листопада 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх