"МДЛ Кременчук" турбується про чистоту та благоустрій в кожному дворі

15.11.2018, 11:56 Переглядів: 1 431

 

Компанія «Місто для людей Кременчук » продовжує проводити роботи з благоустрою територій, прилеглих до будинків, що перебувають у її управлінні.


Закінчився весняно – літній сезон, в період якого було відремонтовано 107 лав та 14 лав встановлено нових. Викошено приблизно 68 га. території обслуговування компанії. На постійній основі ведеться санітарна обрізка дерев.


Опале листя давно вже стало символом осені в будь-якому місті. Один із основних видів роботи будь-якої керуючої компанії в цей період - це прибирання листви. Даний вид робіт «МДЛ Кременчук» проводить постійно.


Щодня проводиться прибирання територій, прилеглих до будинків, що перебувають в управлінні компанії від опалого листя, сухої трави, сухих гілок дерев та сміття. Обслуговується житловий фонд, як внутрішньої так і зовнішньої прибудинкової території.


«Кожен день на прибирання території, прилеглої до будинків, що перебувають в управлінні компанії, виходять двірники, які стежать за чистотою і порядком на закріплених територіях.


Всі двірники на осінньо – зимовий період забезпечені новими комплектами спецодягу та всім необхідним інструментом і посипними матеріалами.


 

Ми хотіли б запевнити наших мешканців, що весь той об'єм робіт, який повинен бути зроблений, буде виконаний » - говорить директор « МДЛ Кременчук » Сергій Зінченко.Компанія “Місто для людей Кременчук”

Call Centre цілодобовий 

+38 (0536) 70-04-41, +38 (067) 341-41-41
Автор: прес-служба МДЛ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "Будсервіс":

Будсервіс

Про компанію КК "Будсервіс".

Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів. Керуюча компанія обслуговує територію Крюківського району міста Кременчука.

В обслуговування будинків та прибудинкової території входять такі роботи:

  • - Прибирання прибудинкової території
  • - Технічне обслуговування ліфтів, енергопостачання ліфтів.
  • - Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації.
  • - Дератизація, дезінсекція.
  • - Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
  • - Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення централізованого опалення, зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження.
  • - Освітлення місць загального користування, підвалів та підкачування води.

НАША АДРЕСА: Україна, м.Кременчук, вул.Велика Набережна,17

ТЕЛЕФОН: +38 (067) 341-41-41

НАПИСАТИ НАМ на email: 35868931@ukr.netСвіжий випуск (№ 11 від 16 березня 2023)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх