Що чути у місті?

21.07.2005, 13:07 Просмотров: 988
Понеділок, 18 липня 2005 року, 16.20.

Валерій, колишній військовий

- Я думаю, у людей одна проблема – підвищення вартості комунальних послуг. Я думаю, що причина в уряді. Від нього все залежить. У Києві все вирішується. Все замикається нагорі. Тарифи ж формуються на основі собівартості, а ціни на складові тарифів, ідуть зі столиці.

Ніна Миколаївна, пенсіонерка

- Та всі знають, що комунальні послуги – зараз найбільша проблема для людей. Отож, в основному це і обговорюють. Пенсію хоч і добавили, а що ж воно помогло? Заплатиш за квартиру - і гроші скінчилися. Однак люди сподіваються на краще. Надії покладають на нового президента: може щось таки і зробить, що б про нього не говорили. Це таке... обмовити можна кожного...

Андрій, соціальний працівник

- Я - з Коростеня (Житомирщина), приїхав до нареченої. Але думаю, що так само, як і усюди, найактуальніше для молоді це - наркотики. Втім, не лише для молоді. Як розповсюдження, так і продаж, вживання наркотиків – найболючіша проблема всього суспільства. Одна частина молоді влаштовує різноманітні заходи проти наркотиків, а інша – потрапляє в залежність, не слухаючи ніяких попереджень. Я сам пройшов через шість років залежності. І ось чотири роки після реабілітаційного курсу не вживаю наркотики. 

Тетяна, старший оператор заправки

- Мені, як корінній кременчужанці, боляче дивитися, що забруднюється моє місто, яке мені дуже дороге. Мені не подобаються міські свята, бо коли йдеш вулицею, бачиш, що вся молодь гуляє з пивом в руках. Найзатишніший куточок – це набережна Дніпра. Але ж вийдеш туди – а під ногами пляшки. Хочеться, щоб молодь була культурнішою. А ось керівникам варто побажати, щоб не підвищували ціни.

Юля, молода мама

- У мене і в моїх подруг – маленькі діти, отож і обговорюємо, в основному, ті проблеми, що з ними пов’язані. Цікаво, чи буде молодим мамам якась допомога. Нам не пощастило (сміється), ми народили ще до 1 квітня, коли призначили породілям виплату більше восьми тисяч. А ось ми б хотіли, щоб держава якось потурбувалася про дітей. Та, мабуть, даремно надіятися на державу. У нас є чоловіки, хай працюють, лише так можна забезпечити майбутнє своїх дітей. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:Вверх