Як ви ставитесь до намірів міської влади підняти комунальні тарифи удвічі, за умови, що комунальні служби якісно виконуватимуть свої функції?

25.03.2005, 11:03 Просмотров: 975
Понеділок, 21 березня 2005 року, 13.00.

Юрій, підполковник:

Звичайно ж негативно. Насамперед тому що зараз комунальні послуги і так оплачуються по завищених нормах. Якщо тарифи ще збільшити, тоді загалом доведеться за квартиру платити 
300-400 гривень. А це не сумісне ні з якими зарплатами, а тим більше з пенсіями.

Світлана Миколаївна, службовець:

Нічого не чула про це … ЖЕДи практично не виконують свої функції взагалі. Ось я, наприклад, отримала нову квартиру і все, що треба в ній робити, виконую сама. Якщо викликаєш майстра щось відремонтувати, то ясно, що за все доводиться платити. ЖЕДи просто-напросто себе не виправдовують. 

Ірина, підприємець:

Якщо ЖЕД буде якісно виконувати свої функції, то я згодна на підвищення тарифів. Це стосується, наприклад, сантехнічних робіт. Можливо підвищення потрібне, хоча удвічі – це мабуть багато.

Леонід Іванович, пенсіонер:

Я не вірю ЖЕДам і рішуче – проти підняття будь-яких цін. Хочу зазначити, що ЖЕДи як не виконували свої функції, так не виконують їх і зараз. То з чого б вони почали їх виконувати?! Ось сьомого березня згоріла в нашому будинку електропроводка, не працює телебачення, телефон, а ЖЕД досі ніяких дій не вживає. Світло дали десятого числа, тепер видно, як закапчено все у під’їзді, гірше ніж після війни.

Софія Іванівна, пенсіонерка:

Бог його знає … Може й правильно, що підвищують. Адже затрати повинні бути адекватні платежам. Чи не так? 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх