Що чути у місті?

7.07.2005, 17:07 Просмотров: 867
Понеділок, 4 липня 2005 року, 12.00.

Людмила Олександрівна, пенсіонерка

- Більш за все турбують ціни. А що ще!? Якщо цукор коштує вже 4.50! А хочеться ж приготувати щось на зиму, зараз літо, консервація... Отож обмежуєш себе в іншому. А ще ціни на м’ясо і на сало зараз болюче питання - пенсії ж такі маленькі. Юля Володимирівна боїться інтервенції цукру. А нам за це розплачуватися.

Таня, школярка

- Моє коло цікавлять найбільше “пляжні” проблеми, відпочинок. Кожного разу доводиться кудись виїжджати. У Кременчуці зараз відпочити неможливо. Міський пляж, кажуть, готовий до сезону, але не хочеться проводити там час, бо дуже брудно. Від відпочинку хочеться отримувати задоволення і комфорт. Отож їдемо на Псел або на озера.

Толик, столяр

- Змінюється влада. Про це всі говорять. Ющенко взявся за міліцію та даішників, щоб вони не займалися “беспредєлом”. А його дуже багато: з людей “вибивають” свідчення, яких не існує, і вони підписують те, чого взагалі ніколи не робили. Багатьох уже зняли зі своїх посад. Будемо сподіватися, що стане краще. Кажуть, що в міліції останнім часом вже не так б’ють.

Ігор, службовець

- В Україні нічого не змінилось, людям очі замилюють, багато говорять, багато обіцяють. Тимошенко казала, що мясо буде по 13 грн. Виходить, що вона або не володіє інформацією, або говорить просто так, на публіку. Хотілося, щоб люди такого рангу вели себе більш достойно і відповідали за свої слова. Щодо міліції, то без вини не буває винуватих. Як казав Жиглов, треба не розкидати свої пістолети де завгодно і вчасно розбиратися з жінками. Якщо ти тверезий і ведеш себе нормально, то нічого тебе не примусять підписувати.

Віктор Павлович, пенсіонер

- Проблем у людей дуже багато. Подорожчання йде, стабільності немає. Обіцянок багато, але ж більшість із них не виконується. Я маю на увазі уряд. Толку ніякого! Немає стабільності і в галузі медицини. Лікуватися можуть ті, хто має гроші. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:Вверх