Що чути в місті?

26.07.2007, 17:07 Просмотров: 1 151
Вівторок,24 липня.

Аня, студентка:

- Зараз мене хвилює стан наших міських пляжів. Вони не облаштовані для того, щоб там відпочивати – дуже забруднені. А в таку спеку так і хочеться скупатись, але не кожний ризикне залізти в нашу річку.

 

Олександр, лікар:

- Мене турбує водопровідна вода. Я вважаю, що вона непридатна для споживання. Тож і пити та готувати на ній їжу не можна. Через це юди змушені купувати дорогі фільтри або  воду у пляшках, що теж не дешево.

Тетяна, вихователь:

-Я занепокоєна аварією, що сталася на Львівщині. Там перекинувся поїзд із фосфором. Кажуть, що фосфорну хмару, яка утворилась внаслідок викиду фосфору у повітря, може принести і до нашого міста. А це ж жахливо. 

Богдан,студент:

- Цього спекотного літа продукти харчування швидко псуються, а продавці намагаються якнайшвидше їх продати. Нерідко на зіпсовані товари просто скидають ціну. А покупці, нічого не підозрюючи, ризикують своїм здоров’ям та купуюють такі продукти.  Тому я вважаю, що зараз потрібно ретельніше перевіряти магазини та товари, які вони реалізують.

Владислава, кінолог:

- Мене як кінолога хвилює жорстоке ставлення людей до домашніх тварин.  У моїй практиці були випадки, коли люди прив’язували собак до стовпів і так залишали. Я вважаю,що краще б вони їх віддавали в притулок.


  
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх