Загиблим – пам’ять, живим – подяка

3.05.2007, 20:05 Просмотров: 1 268
Близько 200 кременчужан зібралися на скорботний мітинг 26 квітня біля пам’ятного знаку «Жертвам аварії на Чорнобильській АЕС».
Настоятель Свято-Миколаївського собору, Отець Володимир, провів панахиду у пам’ять загиблих при ліквідації аварії на ЧАЕС та постраждалих від її наслідків.

Близько 200 кременчужан зібралися на скорботний мітинг 26 квітня біля пам’ятного знаку «Жертвам аварії на Чорнобильській АЕС», що у Придніпровському парку. Секретар Кременчуцької міської ради Василь Івко наголосив, що заслуга ліквідаторів перед світовою громадскістю безмежна й подякував присутнім за їх самовіддану працю. Заступник голови Кременчуцької міжрайонної організації «Союз-Чорнобиль» Валерій Більченко у своїй промові звернув увагу на більш «земні» речі: цього року ліквідаторам та постраждалим виділили лише 12% від запланованої у бюджеті України суми на пільги, щороку зменшується кількість путівок на лікування та квартир. «Закон про пільги чорнобильців вже переглядали 27 разів, і кожного разу в бік зменшення допомоги. Близько мільйона чорнобильців викинуто за борт життя, – каже Валерій Більченко. – Одна путівка на 150-200 чоловік, 4 квартири на 300 тисяч чорнобильців Полтавщини». 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:Вверх