Що чути в місті?

20.05.2005, 11:05 Просмотров: 883
Вівторок, 17 травня, 17.50.

Алевтина Євгенівна, пенсіонерка

- Нам, старикам, за екологію душа болить. Коли в’їжджаєш на міст, видно будівництво в районі пляжу. Прокладають величезного діаметра трубу прямо у Дніпро. Цікаво, що ж це будують? Звідки йде ця труба і що хочуть скидати у Дніпро?

Олег, службовець

- В Кременчуці найдешевший проїзд у таксі, можу це стверджувати, порівнюючи з іншими містами України. Але розмитнення автомобілів дуже дороге. “Свіжих” автомобілів в Україну майже не приганяють. Це мене дуже турбує.

Денис, службовець

- В місті вже обговорюють майбутні вибори до місцевих рад, міського голови, до Верховної Ради. Ця тема вже стає актуальною. Ще турбує ситуація з бензином та курсом долара. Люди припускають, що долар почне “рости”. Мабуть, пощастило тому, хто купував.

Галя, молода мама

- У нашому дворі (Бутиріна, 28) і кварталі обговорюють лише одне: в нас зводять дев’ятиповерхівку І ми змушені на цілий день йти з дому, бо перебувати у квартирі зовсім неможливо – грюкають з восьмої ранку до восьмої вечора. Дитина не може спати. Якби влада звернула увагу на нас і наших дітей! У нас практично немає двору!

Наталя Євгенівна, голова клубу “Кінологія”

- В нашому колі говорять не про політику, а про собак. 29 травня члени клубу повезуть своїх вихованців на міжнародну виставку у Київ. Поїде 20 наших собак. Нещодавно члени клубу повернулися з виставок у Німеччині та Польщі. Адже племенну діяльність собаки треба підтверджувати участю хоча б раз на рік у виставці в іншій країні. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх