Детективне призначення

20.05.2005, 11:05 Просмотров: 991
В четвер, 12 травня, правоохоронцям Кременчука представили нового керівника міської міліції та керівників райвідділів міліції. Однак головний міліціонер міста не поспішає з'являтися "на люди".

12 травня, близько 15-ї години, перший заступник начальника обласного управління міліції Василь Шуманський в інтерв'ю кременчуцькій пресі заявив, що нічого не знає про те, коли міські правоохоронці отримають нового керівника. Разом з тим у коридорах управління вже називалися прізвища нових керівників міліцейських підрозділів Кременчука. Ще за пів години з облуправління міліції “Телеграфу” повідомили, що саме зараз полковник Шуманський представляє правоохоронцям міста нового начальника кременчуцької міліції. Тож репортери газети поспішили до міськуправління, але... спізнилися. Представлення відбулося дуже швидко і без запрошення міських високопосадовців, з якими новому керівнику, безумовно, доведеться тісно співпрацювати.
Ім'я нового начальника міської міліції все ж назвали. Ним став 51-річний полковник Анатолій Жоган. Щоправда поки що він 'виконуючий обов'язки начальника міськуправління'. Остаточного затвердження на посаді ще не було. Полковник Жоган починав свою міліцейську кар'єру в патрульно-постовій службі, потім працював в карному розшуці, у “шостому” відділі. Згодом був заступником начальника УБОЗ Рівненської області. В 2002 році він звільнився з правоохоронних органів і пішов на пенсію. Потім повернувся на роботу і працював у столичній митниці, звідки і приїхав до Кременчука.
Того ж вечора репортер “Телеграфа” таки застав пана Жогана в міськуправлінні міліції і попрохав дати бліц-інтервью. Новий головний міліціонер міста не відмовився, однак сказав, що зустрінеться з нами лише наступного тижня. Проте ні в понеділок, як було обіцяно, ні у вівторок поспілкуватися з паном полковником нам не вдалося. Ніхто не бачив його і у самому міськуправлінні.
Вже коли верстався номер серед працівників міліції стали поширюватися чутки, що пан Жоган працюватиме в Полтаві, а Кременчук згодом має отримати нового начальника міліції. Журналісти газети зателефонували у Полтаву. Перший заступник начальника обласного управління міліції Василь Шуманський цю інформацію спростовує. Сам пан Жоган на запитання репортера щодо того, де він зараз працює, відповідати не став. “Відносно цього я вам нічого не скажу!”, – почули ми у телефонній слухавці...

Змінилися керівники райуправлінь

Кременчук отримав нових керівників районних міліцейських підрозділів. Попередник пана Жогана,  Ігор Кривошеєнко, який деякий час після звільнення на пенсію Анатолія Кононенка виконував обов’язки начальника міськуправління внутрішніх справ, відтепер керуватиме правоохоронцями Автозаводського району.
Колишній заступник начальника Автозаводського райвідділу міліції, а згодом заступник начальника міліції Кременчуцького району Микола Довбиш призначений начальником Кременчуцького райвідділу міліції. До речі, двоє останніх вже працюють на своїх посадах. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх