У день святкування 300-річчя Полтавської битви буде відтворено картину самої битви

27.12.2006, 14:12 Просмотров: 919
В Полтавському міськвиконкомі відбулася робоча зустріч з обговорення питань підготовки до відзначення 300-річчя Полтавської битви. Під час наради було оголошено, що буде створено координаційний комітет за участю органів місцевого самоврядування, громадськості, посольств країн, які брали участь у Північній війні. Планується чимало заходів: від організації археологічних досліджень до відтворення картин самої битви.
Також за домовленістю з другим секретарем посольства Швеції в Україні Бйорном Фагербергом, шведська сторона планує організувати наукову конференцію істориків з представництвом усіх зацікавлених країн, видання літератури, зокрема, книги “Полтава” відомого шведського автора Петра Ендблонда.

В Полтавському міськвиконкомі відбулася робоча зустріч з обговорення питань підготовки до відзначення 300-річчя Полтавської битви. Під час наради було оголошено, що буде створено координаційний комітет за участю органів місцевого самоврядування, громадськості, посольств країн, які брали участь у Північній війні. Планується чимало заходів: від організації археологічних досліджень до відтворення картин самої битви. Також за домовленістю з другим секретарем посольства Швеції в Україні Бйорном Фагербергом, шведська сторона планує організувати наукову конференцію істориків з представництвом усіх зацікавлених країн, видання літератури, зокрема, книги “Полтава” відомого шведського автора Петра Ендблонда. Директор державного історико – культурного заповідника “Поле Полтавської битви” Олександр Янович заявив, що зараз йде інтенсивна підготовка самого музейного комплексу. На його капітальний ремонт вже освоєно 2,5 мільйона гривень. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:Вверх