Суд поставив останню крапку у виборах полтавського мера

27.12.2006, 13:12 Просмотров: 1 314
Відбулося засідання апеляційного суду, який підвів остаточну риску під усіма претензіями штабу одного з кандидатів на посаду міського голови (Віктора Животенка) до іншого кандидата (новообраного мера Андрія Маяковського) і до територіальної виборчої комісії.
Як повідомила прес-служба міськвиконкому Полтави, заяви щодо нібито численних порушень в ході голосування не були підтверджені, у тому числі протоколами жодної з дільничних, а також районних і територіальної виборчої комісії. Тим самим підтверджено результати виборів, волевиявлення полтавців. Як і рішення територіальної виборчої комісії, яке, до речі, приймалося в присутності представників Центральної виборчої комісії, міжнародних спостерігачів, Комітету виборців України, спостерігачів від кандидатів на посаду міського голови і оскаржувалися лише одним з кандидатів.

Відбулося засідання апеляційного суду, який підвів остаточну риску під усіма претензіями штабу одного з кандидатів на посаду міського голови (Віктора Животенка) до іншого кандидата (новообраного мера Андрія Маяковського) і до територіальної виборчої комісії. Як повідомила прес-служба міськвиконкому Полтави, заяви щодо нібито численних порушень в ході голосування не були підтверджені, у тому числі протоколами жодної з дільничних, а також районних і територіальної виборчої комісії. Тим самим підтверджено результати виборів, волевиявлення полтавців. Як і рішення територіальної виборчої комісії, яке, до речі, приймалося в присутності представників Центральної виборчої комісії, міжнародних спостерігачів, Комітету виборців України, спостерігачів від кандидатів на посаду міського голови і оскаржувалися лише одним з кандидатів. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх