У Полтавській області призов на строкову службу виконано стовідсотково

19.12.2006, 09:12 Просмотров: 1 219
У Полтавській області призов молоді на строкову службу у вересні-листопаді цього року виконано стовідсотково. Про це на щотижневій нараді повідомила заступник голови облдержадміністрації Надія МЯКУШКО. За її словами, до військ відправлено 1512 чоловік.
Надія Мякушко також зазначила, що в області спостерігається погіршення стану здоров’я молоді, яка призивається на строкову військову службу.

У Полтавській області призов молоді на строкову службу у вересні-листопаді цього року виконано стовідсотково. Про це на щотижневій нараді повідомила заступник голови облдержадміністрації Надія МЯКУШКО. За її словами, до військ відправлено 1512 чоловік. Надія Мякушко також зазначила, що в області спостерігається погіршення стану здоров’я молоді, яка призивається на строкову військову службу. Тимчасово непридатними до військової служби за станом здоров’я визнані понад 1,2 тисячі, взагалі непридатними - понад 2 тисячі юнаків. Більшість тих, хто призивається до лав армії, - з асоціальних сімей. Така молодь має низький рівень загальноосвітньої підготовки. Всього на обліку після завершення чергового призову перебували 37842 чоловіки, з них за викликом військового комісаріату на засідання призовних комісій з’явилися 13381. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:Вверх