“Людина року-2004”. Фінал

22.04.2005, 18:04 Просмотров: 1 080
У четвер, 21 квітня, о 16.30, в міському Палаці культури в рамках відкриття міжнародної виставки-ярмарку “Чумацький шлях” пройде церемонія нагородження переможців Всенародної акції “Людина року-2004”. Організатори акції – тижневик “Кременчуцький ТелеграфЪ”, Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку за підтримки кременчуцького міськвиконкому..
Золота крилата дівчина – головний приз переможця. Жадана і несподівана, як сама мрія, вона дістанеться лідеру кожної із шістнадцяти номінацій Всенародної акції “Людина року-2004” Так це було минулого року. “Людину року-2003” вели Сергій Кулясов та Ольга
Фото: Дмитрий Бабец

Хвилююче і трепетно наближаємось ми до фіналу: залишаються вже навіть не дні, а лічені години до тієї миті, коли місто дізнається, кому ж дістанеться найвище всенародне визнання. Нарешті кременчужани, які довго й активно голосували за своїх улюблених лікарів, вчителів, спортсменів, політиків та ін., дізнаються, хто став лідером у кожній із номінацій. Цього року акція розгорнулася й поза рамками тижневика “Кременчуцький ТелеграфЪ”. Бажаючі могли не лише заповнювати купони в нашій газеті та газетах “Вісник Кременчука” і “Для дому і сім’ї”, але й надсилати колективні заявки, листи, в т.ч. електронною поштою. До підрахунку голосів було залучено людей, не причетних до цієї акції. Варто зазначити, що на адресу п'ятірки номінантів надійшло близько 160000 голосів.
Нагадаємо, на першому етапі акції кременчужани назвали у кожній із номінацій по десять і більше прізвищ. Експертно-академічна рада у складі шанованих людей міста визначила п'ятірку претендентів на звання 'Людина року' у кожній із номінацій. За них і голосував народ. Тепер серед трьох номінантів, які набрали найбільшу кількість голосів кременчужан, на сцені міського Палацу культури буде урочисто названо тих, хто отримає титул 'Людина року-2004'.
Окрім шістнадцяти номінацій цього року організатори запровадили сімнадцяту – позаконкурсну номінацію – “Честь і гідність”.
Церемонія нагородження обіцяє бути надзвичайно урочистою, а участь у ній візьмуть відомі люди міста та гості Міжнародної виставки-ярмарку 'Чумацький шлях'. Головними ведучими церемонії будуть головний редактор тижневика “Кременчуцький ТелеграфЪ” Сергій Кулясов та популярна телеведуча Сніжана Єгорова, яку глядачі пам’ятають за програмами “Медовий місяць” (“1+1”) чи “Подъём” (“Новий канал”). Нагороди у номінаціях вручатимуть керівники підприємств, відомі митці, педагоги, лікарі, держслужбовці. Художні колективи прикрасять урочистості своїми виступами. А навколо вируватиме феєрверк, лунатиме музика. Це буде справжнє свято весни – пишне, дзвінке і довгоочікуване! 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх