Що чути в місті?

14.04.2005, 14:04 Просмотров: 868
Понеділок, 11 квітня 2005 року, 16.00.

Юлія Федорівна, пенсіонерка:

Люди всі говорять, що не задоволені Ющенком. Що він в Україні порядку не наводить, а все десь хапається по Америці. Молоді - не знаю, а старі задоволені, що пенсії підвищили. Задоволені Юлею-прем’єром.

Віталій, безробітний:

Післявиборні події обговорюють, хто кращим президентом був. На дороги всі скаржаться, бо вони нікуди не годяться. Всіх турбує, що бензин дорожчає.

Олег, керівник підприємства:

Найактуальніша тема – підвищення пенсій та тарифів. Але я хотів би закцентувати увагу на тих, хто невдоволений політикою нашого мера. Хай поїдуть на тиждень у Кіровоград (Світловодськ, Олександрію), наприклад, де середня температура зимою в квартирі +8°, а гарячу воду подають на Новий рік,  День закоханих та 8 Березня. Та нам молитися треба на мера!

Роман, школяр:

Нещодавно пройшов класний рок-сейшн, “Лабіринт” там виступав … А у місті говорять, що незадоволені політикою Глухова, який все Полтаві повіддавав – Кременчукенерго, молокозавод. А ще подивіться на дороги, на парк. Вони не брудні, а роздовбані.

Руслан, студент:

Та я не дуже цікавлюсь чутками, бо навчання ж. За місяць- екзамени. Студенти переймаються перш за все тим, як здати сесію. А до іншого ставимося жартома. Поки студенти, поки це й можливо. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:Вверх