Влаштуй малим свято!

16.12.2005, 12:12 Просмотров: 928
Це – вихованці Потоківської школи-інтернату для дітей з особливими потребами. В інтернаті їх 130-ть. Як всі діти, вони чекають на Новий рік подарунків.
Це – вихованці Потоківської школи-інтернату для дітей з особливими потребами. В інтернаті їх 130-ть. Як всі діти, вони чекають на Новий рік подарунків.

Це не перша пропозиція читачів купити на гроші політиків новорічні подарунки українським дітям. “ТелеграфЪ” трохи подумав, і вирішив, що пропозиція слушна. Тому від імені наших читачів та від редакції пропонуємо представникам різних політичних сил, асимільованих у Кременчуці,  звозити новорічні подарунки для вихованців Потоківської школи-інтернату до редакції “Приватної газети” – вулиця Шевченка, 50а – якщо маєте бажання, звичайно.  Подарунки приймаються до 26 грудня. У понеділок, 26 грудня ми відвеземо подарунки до інтернату.
 “ТелеграфЪ” нагадує, що пропозиція щодо новорічних подарунків не є політичною рекламною акцією. Ми не беремо на себе зобов’язання друкувати перелік добрих партій, які привезли подарунки. Але ми готові розповісти, які подарунки взагалі привезли.

Це – блакитні стрічки, якими розцяцьковані дерева в Жовтневому сквері та на вулиці Леніна.

Перелік доречних подарунків
- кондитерські новорічні набори (цукерки, печиво, тістечка повинні мати фабричну упаковку, домашня випічка за санітарними нормами не приймається);
- м’які іграшки та ігри для дітей молодшого шкільного віку;
- книги казок та історій українською мовою, бажано з кольоровими ілюстраціями, для учнів початкових класів;
- спортивний інвентар: м’ячі волейбольні, баскетбольні, футбольні;
- гребінці для дівчат;
- колготи дівчачі всіх розмірів (вік вихованців – від 6 до 16 років);
- носки хлоп’ячі всіх розмірів (вікова група та сам);
- засоби гігієни: шампунь, мило, зубна паста та зубні щітки.
Увага: домашня консервація та випічка, а також одяг, яким користалися, за санітарними нормами не приймається.
Довідки за тел: 2-25-67

P. S. “ТелеграфЪ” звертається до читачів з проханням  точно вказувати, про яку партійну силу ви пишете в SMS-повідомленнях. Представники Партії Регіонів, наприклад, мають корпоративні біло-блакитні кольори. Отже коли ви пишете про “голубых”, редакція губиться в здогадах – про що це? Про партії? Чи про сексуальні меншини? 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:Вверх