За рік до виборів

8.04.2005, 10:04 Просмотров: 948
Понеділок, 4 квітня 2005 року, 16.30.

За політичним ажіотажем у світлі підготовки до парламентських виборів ми схоже забули про вибори місцеві. Але так чи інакше в останній день березня наступного року кременчужанам доведеться знову обирати міського голову. Отож у розпорядженні майбутніх претендентів (в тому числі і у нинішнього мера) залишився практично рік. З цієї нагоди “ТелеграфЪ” вирішив задати кременчужанам два запитання:
1. Які шанси мав би Микола Глухов, якби вибори міського голови відбулися сьогодні?
2. Якими взагалі якостями має бути наділена людина, аби бути першою особою у місті?

Сергій Віталійович, начальник транспортного представництва:

1. Не знаю. Певно, дуже малі шанси. Трохи неправильна політика у нього. Багато нюансів. Насамперед мало вимагає у Полтави. Кременчук – промислове місто, багато віддає, здається, близько 60% податків, і майже нічого не отримує.
2. Перші якості – чесність та принциповість. А насамперед – ставлення до людей краще ніж є. Навіть напередодні свята Перемоги дивишся на тих людей і розумієш, що вони обділені. Це не обов’язково стосується учасників війни, а взагалі – людей похилого віку.

Володимир Данилович, пенсіонер:

1. Не матиме шансів. Бо він не господар у місті. Судити можна хоча б по дорогах, по бруду, що навколо.
2. Ця людина має бути господарем. Для людей більше треба робити, а наш мер нічого не робить. Скрізь повно сміття. Он подивіться хоча б, що біля першої лікарні робиться!

Марія, робітниця:

1. Що можна сказати? Перспективи у нього нібито нічого. Шанси є. Принаймні сподіваюсь на це. Здається, він непогано господарює у місті.
2. Небайдужим до людей. До всього має докладати всі свої зусилля. Якщо людині цікаво, якщо вона любить свою роботу, вона зробить усе, аби було добре. Навіть, якщо це не фахівець – вчитися ніколи не пізно.

Євгенія, секретарка:

1. Навіть не уявляю... Думаю, що не пройде. Чомусь відчуваю. Два строки він уже пропрацював, на третій, мабуть, уже не може. Місту потрібне нове обличчя, новий керівник.
2. Як і всі керівники, він мусить повністю розбиратися у структурі міста, знати виробничі відносини, фінансові, економічні. Всі проблеми має знати, які є у місті. І якщо це ділова людина, котра має навики менеджера, то характер не має значення, головне – його якості спеціаліста.

Євдокія Федорівна, пенсіонер:

1. Я б проголосувала за нього. Довгі роки мені доводилось керувати громадським харчуванням, тож знала його до того, як він став мером. Він надзвичайно позитивна людина, до людей ставиться з увагою, вирішує питання правильно з урахуванням вимог.
2. Треба мати досвід роботи. По-друге, мусить бути дуже грамотним з економічної точки зору. А найголовніше – знання людей і вміння їх цінувати. У Глухова всі ці якості є. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх