Кременчуцька районна рада на засіданні сесії сьогодні, 4 червня, уклала три меморандуми про співпрацю з громадськими та благодійними організаціями. Відповідні рішення оприлюднили на сайті райради.

Один із меморандумів підписали з громадською організацією «Український військовий рух». Співпраця передбачає розвиток ветеранського лідерства у громадах Кременчуцького району, проведення навчальних програм для ветеранів та представників місцевого самоврядування, створення мережі ветеранського лідерства, а також реалізацію проєкту «Ветеранська академія лідерства Полтавщини».

Ще один меморандум районна рада уклала з благодійною організацією «Благодійний фонд «Центр волонтерської допомоги Артема Марченка». Документ передбачає співпрацю у сфері підтримки військовослужбовців, дітей, внутрішньо переміщених осіб, закладів освіти та медичних установ. Зокрема, йдеться про юридичну, психологічну, інформаційну та гуманітарну допомогу, а також освітні й реабілітаційні програми.

Третій меморандум стосується співпраці з громадською організацією «Спілка Самаритян України Кременчуцьке об’єднання». Його метою є підтримка соціально незахищених і вразливих категорій населення, реалізація гуманітарних, волонтерських та соціальних проєктів, а також надання допомоги людям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

У всіх трьох документах зазначено, що меморандуми не передбачають автоматичного фінансування чи фінансових зобов’язань сторін. Реалізація окремих проєктів у разі потреби здійснюватиметься на підставі додаткових угод.

Нагадаємо, районна рада також планує підписати ще один меморандум із виконавчим комітетом Кременчуцької міськради. Він стосуватиметься адмінбудівлі, де райрада знаходиться.

У фокусі — кримінал, освіта, аналітика. Філологиня за освітою, ціную точність слова й контекст. Об’єктивність...

facebook x telegram whatsapp viber
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *