Кабмін змінив правила дорожнього руху і дозволив водіям їздити швидше

12.03.2009, 22:02 Просмотров: 951
Швидкість руху в містах зросте на 10 км/год, а на трасах – на 20 км/год..

– Ви чули, що водіям тепер дозволили їздити швидше? То хоч якось їх примушували їздити повільніше, а тепер погнали з вітерцем! – розповідала минулими вихідними на Центральному ринку обурена бабуся. Інші жінки також підтримали її стурбованість і лише один з чоловіків заявив, що урядовці правильно зробили, бо повзти на міжміській трасі як черепаха не більше 90 км/год не дуже весело, тож і їдуть всі за 110 км/год.

«Телеграфу» в прес-службі Кабміну роз’яснили, що незабаром у населених пунктах автомобілям дозволять їхати зі швидкістю 70 км/год, у населених пунктах на дорогах, які мають шість і більше смуг в обох напрямках, – 80 км/год, у населених пунктах на дорогах, які мають шість і більше смуг в обох напрямках руху і де встановлено бетонний або інший відбійник – 90 км/год.

Транспорту (крім автобусів, мікроавтобусів, вантажних автомобілів та авто, якими керують водії зі стажем до двох років) на автомагістралях дозволяється рух зі швидкістю 130 км/год, на інших дорогах поза межами населених пунктів – 110 км/год, на дорогах, які проходять через населені пункти, позначені знаком «Назва населеного пункту на синьому фоні» – 90 км/год.

За даними прес-служби Кабміну, на засіданні уряду прем’єр-міністр зазначила, що додаткові обмеження швидкості руху можуть бути встановлені виключно під час проведення дорожніх робіт і лише на певній ділянці дороги, де йде ремонт.

У Кабміні також повідомили, що зміни до правил дорожнього руху запрацюють з моменту їх оприлюднення в газеті «Урядовий кур’єр», а це має статися вже найближчими днями.

Водії Кременчука сприйняли ці зміни позитивно. Олександр Єгоров каже, що нових швидкостей вистачить, аби їздити, не порушуючи правил руху.

– У місті швидше 70-ти не розженешся, бо на кожному кроці світлофор, а ще ями і взагалі тут летіти нікуди. А на трасі 110 км/годину також нормальна швидкість. Ну можна поїхати до 130-ти, а вже більше – то плати штраф, – каже пан Єгоров.

Проте стовідсотково протилежної думки пенсіонерка Анна Афоніна. У неї немає власного авто, міськими вулицями ходить пішки. Тож вона вважає, що містом і так їздить багато молодців, які пішоходів не пропускають.

Цитата

– Нові зміни про швидкісний рух ми ще не отримували, однак отримали постанову Кабміну, якою водію замість раніше обов’язкового тимчасового талону на право керування автомобілем тепер достатньо мати довіреність чи доручення, що підтверджує право керування, користування чи розпорядження транспортним засобом, – заявив начальник ДАІ Кременчука Олександр Хрестовий. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх