Людей залишили без пошти

19.03.2008, 16:02 Просмотров: 845
Абоненти непрацюючого 14-го відділення зв’язку атакують центральну пошту.
14-те відділення зв’язку залишилося без начальника, зама, оператора і з трьома поштарями замість чотирьох. Тому його і прикрили.
Фото: Дмитрий Бабец

Люди скаржаться на суцільний безлад: кореспонденцію не носять, пенсію вчасно не доставляють, посилки губляться. Натомість керівництво пошти каже, що листоноші розбігаються, і планує закрити  ще три відділення.

18 березня, о 14 годині дня, кореспондент «Телеграфа» спостерігала на центральному відділенні міської пошти нервозну картину. Абоненти непрацюючого відділення зв’язку №14, що на вулиці Перемоги, намагалися розшукати свою «загублену»  кореспонденцію і вимагали пенсій. Працівники пошти були, м’яко кажучи, не надто люб’язними.

– А звідки я знаю, де шукати вашу посилку? – відповідає літній жінці тітонька за віконцем.

Біля сусіднього віконця  двоє пенсіонерів намагаються з’ясувати, коли ж їм принесуть гроші. Віталій Чопенко, що мешкає на вулиці Перемоги, 6, розповідає:

– 15-го  числа мав отримати пенсію. Чекав-чекав – не несуть! 17 березня знов чекав – немає! Сьогодні зранку прийшов отримати гроші на пошту – немає списків. Уже другий раз приходжу, мене до завідуючої посилають. Та що я, у завідувачки пенсію маю отримувати?

Тим часом Анна Скорикова, мешканка Першотравневої, 27, яка розшукує посилку, стомлено присіла у вестибюлі пошти. Вона розповіла, як потерпає від незручностей через закриття свого відділення зв’язку:

– Такий великий мікрорайон залишили без поштового відділення! Багато людей похилого віку, і нам важко діставатися центру. І головне, із приєднанням до центрального відділення почалася «свистопляска» з кореспонденцією: вчасно не отримуємо газети, а «кінців» посилки я вже два тижні знайти не можу. Донька прийшла її отримувати 13 березня, а працівниця пошти сказала «чекайте», підвелася і пішла з робочого місця – протягом 40-ка хвилин її не було. Донька каже, що такого хамства ще не бачила!

Із віконця за склом лунає голос працівниці пошти:

– Чому ви всі претензії нам перед’являєте, але ніхто у міськвиконком не скаржиться, що ваше відділення закрили?

Тим часом чиновники міськвиконкому (який теж відноситься до 14-го відділення зв’язку на вулиці Перемоги) самі скаржаться, що їм  вчасно не носять пошту.

– На жаль, ми впливати не можемо, це не наше підприємство. Ми ним не розпоряджаємося і не керуємо. Ну не всі права у хазяїна міста є! – так відповів міський голова Микола Глухов на запитання, чому закрили поштове відділення №14, згадане під час його зустрічі з громадою 18 березня.

 

«Я з одного поштаря трьох не зроблю!»
Олександр СИДОРУК, заступник начальника Кременчуцького вузла поштового зв’язку:

– Поки що ми не закрили 14-те відділення, а тимчасово перевели абонентів на обслуговування у центральне відділення. Річ у тім, що у 14-му відділенні нікому працювати: із восьми осіб персоналу залишилося троє: люди звільняються, бо зарплата поштаря – 500 гривень. Загалом у місті не вистачає 17-ти листонош, тому й затримки із доставкою пошти та пенсій. Я ж із одного поштаря трьох не зроблю! У планах –  закрити ще відділення №26, що на Московській, і відділення №2 на вулиці Ватутіна. Приміщення під відділення №2  ми орендуємо у ХК «АвтоКрАЗ», і нам виставили нереальну суму за оренду – 40 гривень за квадратний метр! Взагалі ж є методика розрахунку: скільки відділень потрібно залежно від кількості населення. Кременчуку потрібно максимум 18, а у нас – 22. 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх