Нехай про почуття знають усі!

2.04.2009, 14:19 Просмотров: 1 216
Зізнатись у коханні можна і через білборд.
Так кременчужанин Ігор поздоровив з днем народження свою дружину (білборд – біля Крюківського мосту).

Останнім часом все частіше на вулицях міста можна зустріти велетенські плакати із поздоровленнями – люди або вітають своїх близьких із визначними датами, або просто зізнаються коханим у своїх почуттях. Так, у районі зупинки «Міськводоканал» є доволі веселий білборд із сімейною парою, вдягненою у тільняшки. «Серьожа, я тебе кохаю. Оля», – промовляє білборд по вулиці Воровського. А біля Крюківського мосту одразу два привітальні білборди. На одному з них маленький хлопчик дарує жінці квіти. Їх замовник – кременчужанин Ігор – каже, що такий подарунок – дійсно бомба, ніщо інше не викликає такої бурі емоцій.

– Такой подарунок на день народження я зробив рідній та улюбленій дружині Тетяні, з якою ми в шлюбі вже шість років. Мені захотілось, щоб подарунок був оригінальним, от і спало на думку поздоровити її таким чином, – каже Ігор.

За допомогою фотомонтажу з’явився цей плакат, на якому двохрічний син Ігоря та Тетяни, Данііл, дарує мамі квіти.

– Це дійсно був сюрприз. У той час, коли вона його побачила, я був у Києві, тож із жінкою розмовляв по телефону. Крім писку та криків хвилин п’ять у слухавці нічого чутно не було. Я не міг зрозуміти, що сталось, – ділиться із нами пан Ігор. – Діамантове кольє або авто, а я дарував і такі подарунки, таких емоцій не викликали б. Багато знайомих телефонували та питали, чи справді це мої близькі на білборді.

Через плакати можна і просто виразити свої почуття, як це зробив Олександр, замовивши білборд на перехресті вулиць Київської та Московської для своєї колишньої дівчини.

– Це був прощальний подарунок. Ми зустрічались із Світланою два роки, у мене до неї дуже сильні почуття, тож захотілось зробити такий подарунок на прощання. Їй сподобалося. Зараз ми розстались, однак залишились друзями.

А цих «морячків» можна побачити біля зупинки «Водоканал»

Коментар

Подібні поздоровлення і раніше з’являлися у Кременчуці. Так, наприклад, у районі Троїцького ринку кілька років тому через білборд хлопець освідчився дівчині у коханні і запропонував одружитися. Однак масово білборди з привітаннями почали з’являтись цьогоріч.

– Люди і раніше хотіти робити такі поздоровлення, але не було вільного місця. Так, минулого року ми змушені були відмовити у цьому десь двом клієнтам. До того ж, білборди із поздоровленнями – це ланцюгова реакція: хтось один встановив, інший побачив і захотів зробити те саме. У нас є п’ять таких замовлень цьогоріч. Замовники – три чоловіки та дві жінки. Ще один білборд незабаром з’явиться в районі Пивзаводу, – зазначають фахівці «Рекламного центру на Московській».

Скільки це коштує

Макет та друк плаката: від 500 гривень.

Оренда білборду: від 600 гривень до 1300 (залежно від місця розташування білборду).

Всього: 1100-1550 гривень. 
Автор: yaremko
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх