Дільничні міліціонери запрацюють по-новому

9.04.2009, 12:24 Просмотров: 1 965
Їх позбавлять зайвої паперової роботи, примусять прозвітуватися перед громадськістю до середини травня і на них просять скаржитися..

Саме із такими результатами завершилася 2 квітня нарада міністра МВС Юрія Луценка у Полтаві із дільничними Полтавської, Кіровоградської та Сумської областей. Не позаздриш цим працівникам – з одного боку гучні заяви про те, що вони – «основна ланка», а з іншого – «кришують самогоноваріння, наркопритони».

– Із 15 квітня ми зменшуємо звітність для дільничних інспекторів. Їх діяльність гальмують неорганізованість, недисциплінованість, тягар зайвої звітності і гонитва за планом, – казав Юрій Луценко. – Звітність відволікає від роботи, вони тільки гонять план. Ми ж не потребуємо глянцевої картинки. Навіщо статистика?!! Мене цікавить конкретний стан речей.

Пан міністр пояснив, яким чином від дільничних залежить рівень злочинності:

– Кожен третій злочин скоюється раніше судимими, кожен п‘ятий – у стані алкогольного сп‘яніння, а п‘ятнадцять відсотків злочинів вчиняють наркозалежні. Успіх залежить від профілактичної роботи із раніше судимими, протидії тим, хто збуває самогон та наркотики. І це – завдання дільничних. Погано, коли є у колективі один зрадник, він когось прикриває, «кришує», а громадяни вже розчаровуються у цій службі.

Василь ОВЧАРЕНКО, начальник Кременчуцького міського управління міліції:

– Якщо вас не задовольняє робота дільничного міліціонера, або ж вам відомі осередки самогоноваріння, точки продажу наркотичних речовин, є інші питання, які стосуються роботи міліції, то звертайтеся на телефон довіри – 2-13-70, або приходьте на особистий прийом – щоп’ятниці з 10.00 (вул. 29 Вересня, 6). Всі звернення будуть розглянуті особисто мною. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх